این سیستم عامل HyperOS شیائومی است!

چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۴۳
مطالعه 3 دقیقه
صفحه اصلی قفل اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی
اولین اسکرین‌شات‌های سیستم‌عامل HyperOS شیائومی فاش شد. این اسکرین‌شات‌ها نشان می‌دهند که HyperOS روی شخصی‌سازی تمرکز ویژه‌ای دارد.
تبلیغات

شیائومی پس از ۱۳ سال رابط کاربری MIUI را که بر پایه‌ی اندروید توسعه داده شده بود کنار گذاشت و اکنون قصد دارد محصولاتش را با سیستم‌عامل جدید هایپر او اس در دسترس قرار دهد. HyperOS وارد گوشی شیائومی و ساعت هوشمند شیائومی و سایر دستگاه‌های این شرکت خواهد شد.

کنترل سنتر اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی
صفحه هوم اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی
صفحه قفل لاک اسکرین اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی
نرم افزار تقویم اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی

بر اساس اعلام شیائومی، سیستم‌عامل HyperOS نخستین‌ بار در گوشی‌های سری شیائومی ۱۴ استفاده می‌شود. برخی از شایعه‌ها می‌گویند قیمت گوشی شیائومی ۱۴ حدودا ۲۵۰ دلار از قیمت گوشی آیفون ۱۵ کمتر است.

شماری از کاربران در شبکه‌ی اجتماعی ویبو مدعی دسترسی به HyperOS شده‌اند و اسکرین‌شات‌هایی از این سیستم‌عامل منتشر کرده‌اند. اسکرین‌شات‌ها نشان می‌دهند که سیستم‌عامل HyperOS شیائومی تمرکز ویژه‌ای روی شخصی‌سازی خصوصا در صفحه‌ی قفل دارد.

اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی تصویر گوشی
بخش اولیه اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی
شخصی سازی اسکرین شات سیستم عامل HyperOS شیائومی

شیائومی در پی رونمایی فونت و ویجت جدید است و استایل ساعت را در HyperOS عوض می‌کند تا هر کاربر مطابق سلیقه‌اش سراغ شخصی‌سازی این سیستم‌عامل برود. به‌علاوه امکان شخصی‌سازی والپیپر وجود خواهد داشت.

کنترل سنتر HyperOS طراحی ساده‌تر و شیک‌تری نسبت‌به MIUI دارد و تا حد زیادی شبیه کنترل سنتر نسخه‌ی جدید iOS به‌نظر می‌رسد. آیکون اپلیکیشن‌ها مشابه MIUI 14 است.

فراموش نکنید که اسکرین‌شات‌های فاش‌شده، به نسخه‌های بتای اولیه‌ی HyperOS مربوط هستند و شیائومی در گذر زمان تغییرات بیشتری روی این سیستم‌عامل اعمال می‌کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات