MIUI 13 احتمالا ۶ بهمن برای گوشی‌های بین‌المللی شیائومی معرفی می‌شود

MIUI 13 احتمالا ۶ بهمن برای گوشی‌های بین‌المللی شیائومی معرفی می‌شود

پوستری که شیائومی در توییتر منتشر کرده است، از انتشار قریب‌الوقوع جزئیات جدید MIUI 13 خبر می‌دهد؛ جزئیاتی که احتمالاً در مراسم ویژه‌ی ۶ بهمن اعلام خواهد شد.

اواخر سال گذشته‌ی میلادی، شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را در رویداد رونمایی گوشی‌‌های سری شیائومی ۱۲ در چین معرفی کرد. اکنون پس از تقریباً یک ماه، شرکت چینی به‌طور ضمنی اعلام کرده است که می‌خواهد رابط کاربری جدیدش را برای بازارهای بین‌المللی معرفی کند.

به‌نوشته‌ی Gizmochina، شیائومی اعلام کرده است ۲۶ ژانویه‌ی ۲۰۲۲ (۶ بهمن ۱۴۰۰) ساعت ۱۵:۳۰ به وقت تهران رویدادی برگزار و گوشی‌های سری ردمی نوت ۱۱ را معرفی خواهد کرد. در همین زمینه، انتظار می‌رود شیائومی رابط کاربری MIUI 13 را در رویداد مذکور برای بازارهای بین‌المللی معرفی کند.

تنها ساعاتی پس از اعلام زمان برگزاری رویداد بین‌المللی بعدی شیائومی، حساب کاربری رسمی این شرکت در توییتر پوستر زیر را منتشر کرد و در توضیحات آن نوشت «زمانش فرا رسیده است» و کاربران باید منتظر اعلام خبرهای جدیدی درباره‌ی می یو آی 13 باشند.

پوستر جدید MIUI 13 شیائومی

در چند وقت اخیر در چین، شیائومی اکثر دستگاه‌هایی را به MIUI 13 مجهز کرده است که متکی‌بر اندروید ۱۲ هستند. بررسی‌ها نشان می‌دهد این رابط کاربری برای شماری از مدل‌های بین‌المللی گوشی‌های شیائومی نیز آماده شده است. درصورتی‌که چینی‌ها MIUI 13 را در رویداد پیش رو برای دستگاه‌های بین‌المللی معرفی کنند، متعحب نخواهیم شد. شیائومی احتمالاً اندکی پیش از آغاز مراسم یا بلافاصله پس از پایان آن، بیلدهای بتای MIUI 13 را برای کاربران Mi Pilot دردسترس قرار می‌دهد.

شیائومی پیش‌تر گفته است اکثر گوشی‌هایی که در سال ۲۰۲۱ در بازارهای خارج از سرزمین اصلی چین عرضه شده‌اند، در فصل اول ۲۰۲۲ رابط کاربری MIUI 13 را دریافت خواهند کرد. انتشار عمومی این رابط کاربری احتمالاً در فوریه‌ی ۲۰۲۲ (بهمن و اسفند ۱۴۰۰) اتفاق می‌افتد.

لوگوی تلگرام

با کانال تلگرام زومیت، آخرین اخبار فناوری و علمی را سریع‌تر از همیشه دنبال کنید.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده