تیزر رسمی هولولنز 2 مایکروسافت، پیش از موعد رونمایی منتشر شد

 تیزر رسمی هولولنز 2 مایکروسافت، پیش از موعد رونمایی منتشر شد

مایکروسافت، تیزر رسمی معرفی هولولنز ۲ را پیش از رویداد رونمایی رسمی در تاریخ ۲۴ فوریه برابر با ۵ اسفندماه منتشر کرد.   

انتظار می‌رود . ظاهرا مایکروسافت پیش از رویداد ۲۴ فوریه (‌۵ اسفندماه)‌ پیش‌دستی کرده و تیزر رسمی عینک جدید واقعیت افزوده‌ی خود را به‌اشتراک گذاشته است. با انتشار این تیزر، علاقه‌مندان می‌توانند تصویری از محصول جدید مایکروسافت را در اختیار داشته باشند.

با اینکه مدت زمان زیادی تا زمان رویداد رسمی معرفی نسل جدید عینک واقعیت افزوده‌ی مایکروسافت به‌نام هولولنز ۲ باقی نمانده است، ولی ظاهرا زودتر از آنچه تصورش می‌رفت، غول فناوری ردموندی تیزر معرفی محصول خود را منتشر کرد.
Hololens

الکس کیپمن، خالق نسل بعدی عینک واقعیت افزوده‌ی مایکروسافت، روز گذشته تیزر رسمی هولولنز ۲ را را قبل از رویداد رونمایی ۵ اسفندماه و قبل از فرارسیدن زمان برگزرای کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹ در شبکه‌ی یوتیوب به‌اشتراک گذاشته است. تیزر منتشرشده، فضایی هیجان‌انگیز و مرموز را به‌نمایش می‌گذارد و تصاویری از فیبر کربن را نشان می‌دهد که به‌نظر می‌رسد نشان‌دهنده‌ی وزن کمتر هولولنز ۲ خواهد بود. 

تابستان سال گذشته نیز اخبار مختلفی در مورد هولولنز ۲ منتشر شد. مثلا در آن زمان گفته شده بود که عینک واقعیت افزوده‌ی جدید مایکروسافت از تراشه‌یXR1 کوالکام بهره خواهد برد. درنهایت . گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد که مایکروسافت از تراشه‌ی اسنپدراگون ۸۵۰ مبتنی بر معماری ARM برای عینک واقعیت افزوده‌ی جدید خود استفاده خواهد کرد.

انتظار می‌رود هولولنز ۲ با کارایی بالاتری بتواند در حوزه‌ی فناوری‌های مبتنی بر واقعیت ترکیبی به کار گرفته شود. همچنین به‌نظر می‌رسد باید منتظر محصولی قدرتمند با طراحی مناسب و البته قیمت مقرون‌به‌صرفه‌تر باشیم. ظاهرا هولولنز ۲ میدان دید گسترده‌تر و وزن سبک‌تری نسبت به عینک واقعیت افزوده‌ی نسل قبلی خودش دارد و باتوجه به طراحی محصولی با وزن کمتر، انتظار می‌رود کاربران بتوانند مدت زمان طولانی‌تری بدون اینکه خسته شوند از آن استفاده کنند. عینک واقعیت افزوده‌ی جدید مایکروسافت محصولی خواهد بود که عموم کاربران بتوانند از آن استفاده کنند و تنها برای استفاده در حوزه‌ی صنعت طراحی و تولید نمی‌شود.

منبع engadget
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده