Pro Display XDR، نمایشگر پنج هزار دلاری اپل، فاقد استند است

Pro Display XDR، نمایشگر پنج هزار دلاری اپل، فاقد استند است

در رویداد WWDC، اپل نمایشگر Pro Display XDR را برای مک پرو رونمایی کرد. این نمایشگر فاقد استند است و کاربران برای تهیه‌ی Pro Stand مجبورند ۹۹۹ دلار پرداخت کنند. 

شب گذشته و در جریان رویداد WWDC 2019، کوپرتینویی‌ها  را معرفی کردند. درکنار کامپیوتر مک پرو،  نیز رونمایی شد. نمایشگر جدید اپل با رزولوشن 6K از پنل ۳۲ اینچی، روشنایی حداکثری ۱۶۰۰ نیتی یا نسبت کنتراست یک‌میلیون به یک و رنگ‌های ۱۰ بیتی مستقل جدید بهره می‌برد. درکنار تمام این مشخصات کم‌نظیر، نمایشگر جدید فاقد استند است.

Pro Display XDR

کاربرانی که نمایشگر جدید را می‌خرند، برای استند آن دو گزینه پیش رو دارند که هیچ‌کدام از آن‌ها رایگان نیستند: ۱. می‌توانند نمایشگر Pro Display XDR را با پرو استند ۹۹۹ دلاری استفاده کنند؛ ۲. می‌توانند آداپتور مانت VESA را به قیمت ۱۹۹ دلار بخرند و آن را به استند یا ریل متصل کنند.

ارتفاع پرو استند (Pro Stand)‌ تنظیم‌شدنی است و امکان تنظیم نمایشگر در بازه‌ی ۱۲۰ میلی‌‌متری را دراختیار کاربران قرار می‌دهد. همچنین، کاربران می‌توانند ازطریق این استند نمایشگر را در حالت افقی یا عمودی بچرخانند و استفاده کنند. هنگامی‌که کوپرتینویی‌ها در رویداد شب گذشته قیمت پرو استند را اعلام کردند، زمزمه‌هایی از تعجب و نارضایتی در بین حضار شنیده می‌شد. 

pro stand

البته، کاملا واضح است چنین محصولاتی مخصوص کاربران معمولی طراحی نشده‌اند. قیمت مانیتورهای پرچم‌دار بازار با تنظیمات خاص درحدود ۱۸ هزار دلار و حتی گران‌تر است. کامپیوتر مک پرو جدید اپل با نمایشگر Pro Play XDR و پرو استند ۱۱ هزار و ۹۹۷ دلار خواهد بود که این قیمت بدون احتساب مالیات و هزینه‌ی ارسال است. 

حافظه طلایی ایستا گارانتی رسمی انک

حافظه طلایی ایستا، حامی پوشش زنده زومیت از رویداد WWDC اپل، برای کاربران زومیت پیشنهاد شگفت‌انگیزی را در صفحه‌ی zoomit.imc.ir در نظر گرفته است.

منبع cnet
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده