سری ردمی 12S احتمالاً با تراشه‌های مدیاتک و قیمت مقرون‌به‌صرفه عرضه می‌شوند

یک‌شنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
ردمی نوت 11s
اولین جزئیات گوشی‌های اقتصادی سری ردمی نوت 12S دردسترس قرار گرفت. این گوشی‌ها با تراشه‌های مدیاتک و پشتیبانی از NFC روانه‌ی بازار خواهند شد.
تبلیغات

افشاگری به‌نام کاچپر اسکرزیپک می‌گوید شیائومی در حال‌ کار روی نسخه‌ی جدید برخی گوشی‌های هوشمند محبوب خود است. این شرکت سال گذشته سری ردمی نوت 11S، سری شیائومی 12S و شیائومی 12T را روانه‌ی بازار کرد. تا این‌ لحظه مدرک معتبری درمورد سری ردمی نوت 12S دردسترس نداریم و ظاهراً اسکرزیپک اطلاعات مروبط به این گوشی‌ها را از برخی توزیع‌کنندگان اروپایی برند چینی به‌دست آورده است.

به گزارش NotebookCheck، سری ردمی نوت 12S احتمالاً به‌صورت جهانی عرضه خواهند شد و به بازارهای چین یا هند محدود نخواهند بود. طبق شایعات، شیائومی فروش این محصولات را از ماه می سال جاری آغاز خواهد کرد. اسکرزیپک می‌گوید این گوشی‌های اقتصادی در دو نسخه با نام رمز Ocean و Sea روانه‌ی بازار خواهند شد.

درحال‌حاضر جزئیات زیادی درمورد گوشی‌های سری ردمی نوت 12S با نام رمز Ocean و Sea وجود ندارد اما انتظار می‌رود این محصولات با تراشه‌های ساخت مدیاتک روانه‌ی بازار شوند. علاوه‌براین شنیده‌ها حاکی از آن است این گوشی‌های مقرون‌به‌صرفه از NFC پشتیبانی خواهند کرد. از طرف دیگر انتظار می‌رود این دو دستگاه در بازارهای اروپایی با قیمت پایه حدود ۲۰۰ یورو دردسترس خریداران قرار گیرند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات