مشکل جدید پیکسل ۷: از کار افتادن بخش پایینی نمایشگر گوشی

شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
لاک اسکرین پیکسل ۷ پرو
شماری از کاربران پیکسل ۷ می‌گویند بخش پایینی نمایشگر گوشی به‌یک‌باره از کار می‌افتد. گوگل فعلاً به این موضوع واکنش نشان نداده است.
تبلیغات

یکی از دارندگان پیکسل ۷ در انجمن ردیت می‌گوید گاهی اوقات بخش‌هایی از نمایشگر این گوشی از کار می‌افتد. به گفته‌ی او، بخش پایینی نمایشگر بدون هیچ دلیل خاصی لمس انگشت را شناسایی نمی‌کند و عملاً امکان استفاده از آن وجود ندارد. تنها راهکار، ریستارت کردن گوشی است. کاربر ردیت می‌گوید مشکل نمایشگر پیکسل ۷ گاهی‌ اوقات دو بار در روز رخ می‌دهد.

چند کاربر دیگر در ردیت مشکل مشابهی گزارش کرده‌اند. از آن‌جایی که ریستارت کردن مشکل گوشی را رفع می‌کند، احتمالا ازکارافتادن نمایشگر نتیجه‌ی باگ نرم‌افزاری است.

برخی از کاربران می‌گویند که ممکن است مشکل اصلی به محافظ صفحه‌نمایش ارتباط داشته باشد. پیکسل‌ها قابلیتی نرم‌افزاری دارند که با فعال کردنش، حساسیت نمایشگر افزایش می‌یابد تا اگر از محافظ استفاده کردید، مشکل لمس گریبان‌گیر شما نشود. با این‌حال فعال کردن این قابلیت نیز تأثیری ندارد.

به گزارش فون‌آرنا، یکی از کاربران پیکسل ۷ پرو می‌گوید مشکل غیرفعال‌شدن نمایشگر به‌صورت تصادفی رخ می‌دهد و اگر تمامی اپلیکیشن‌های فعال را ببندید و به صفحه‌ی هوم برگردید، مشکل رفع خواهد شد. این کاربر نیز ادعا می‌کند که مشکل غیرفعال‌شدن لمس، در بخش پایینی نمایشگر رخ می‌دهد.

گوگل فعلاً به مشکل جدید پیکسل ۷ واکنش نشان نداده است. به‌نظر می‌رسد که این مشکل چندان گسترده‌ نیست.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات