گوشی پرچمدار بعدی ویوو احتمالاً با پشتیبانی از شارژ سریع ۲۰۰ وات عرضه خواهد شد

چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
براساس گزارشی جدید، انتظار می‌رود ویوو گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی خود را با فناوری شارژ فوق‌سریع ۲۰۰ وات و باتری بزرگ‌تر عرضه کند.
تبلیغات

به‌تازگی خبر جالبی درمورد نسل بعدی گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار ویوو منتشر شده است. به‌نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد پرچم‌دار آینده‌ی خود را با قابلیت شارژ فوق‌سریع ۲۰۰ وات عرضه کند.

به گزارش Gizmochina به‌ نقل از افشاگر معروف خبرهای فناوری DigitalChatStation ابتدا اعلام شده بود که ویوو گوشی‌های پرچم‌دار بعدی خود را با قابلیت شارژ ۱۰۰ وات معرفی خواهد کرد، اما گزارش جدید حاکی از آن است نرخ شارژ در گوشی رده‌بالای آینده‌ی این برند دوبرابر بیشتر خواهد بود. براساس اعلام این افشاگر، پرچم‌دار آینده‌ی ویوو از شارژ ۲۰۰ وات پشتیبانی خواهد کرد. شایان‌ ذکر است این دستگاه با فناوری‌ شارژ ۱۲۰ وات و ۸۰ وات نیز سازگار خواهد بود.

DigitalChatStation همچنین اشاره کرده که ظرفیت باتری گوشی هوشمند پرچم‌دار بعدی ویوو بیشتر از ۴۰۰۰ میلی‌آمپرساعت خواهد بود. متأسفانه درحال‌حاضر اطلاعات و جزئيات بیشتری درمورد این دستگاه دردسترس نیست. علاوه‌براین هیچ اشاره‌ای به نام این محصول نشده و نمی‌دانیم عضو کدام سری از گوشی‌های ویوو خواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات