پوستر فاش‌شده از اوپو F21 پرو طراحی این گوشی را نشان می‌دهد

چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
پوستر جدیدی از اوپو F21 پرو فاش شده است که طراحی بدنه‌ی پشتی و دوربین اصلی این گوشی را نشان می‌دهد.
تبلیغات

ماه مارس سال گذشته شاهد معرفی اوپو F19 پرو بودیم و اکنون پس از یک سال، جایگزینی برای این گوشی طراحی شده است. درحالی‌که اوپو رسماً هیچ جزئیاتی در این مورد منتشر نکرده، به‌تازگی پوستر جدیدی از این شرکت فاش شده که طراحی گوشی هوشمندی به‌ نام F21 پرو را نشان می‌دهد. ازآنجاکه اوپو قبلاً اعلام کرده بود از عدد ۱۸ و ۱۶ در نام‌گذاری محصولات خود صرف‌نظر خواهد کرد، اینکه مدل بعدی F19 پرو با نام F21 پرو معرفی شود، خیلی تعجب‌آور نیست.

به گزارش GSMArena، پوستر منتشرشده از گوشی اوپو F21 پرو وضوح خیلی زیادی ندارد، اما می‌توان بخش دوربین را در بدنه‌ی پشتی آن مشاهده کرد. ظاهراً اوپو از طراحی جدیدی برای بخش دوربین این گوشی استفاده کرده است و شعار Fantastic Selfie نشان می‌دهد که کمپین بازاریابی این شرکت روی سلفی‌های باکیفیت و قابلیت‌های دیگر دوربین تمرکز دارد.

این تصویر از طرف یک منبع پاکستانی منتشر شده است و بنابراین می‌توان انتظار داشت اوپو F21 پرو به‌زودی رسماً در این کشور آسیایی معرفی شود. بااین‌حال، هنوز نمی‌دانیم که آیا F21 پرو مثل سری F19 (شامل F19 پرو، F19s، F19 و F19 پرو پلاس 5G) در چند نسخه به بازار عرضه خواهد شد یا خیر.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات