سری گلکسی S22 احتمالاً با تأخیر به‌ دست مشتریان می‌رسد

دوشنبه ۲ اسفند ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
گفته می‌شود به‌ دلیل استقبال فراوان علاقه‌مندان، گوشی‌های پرچم‌دار سری گلکسی اس ۲۲ با کمبود مواجه شده‌اند و با تأخیر به‌ دست مشتریان می‌رسند.
تبلیغات

سری گلکسی اس ۲۲ چندی پیش در رویداد آنپکد ۲۰۲۲ معرفی شد. به‌ نظر می‌رسد که علاقه‌مندان از سری جدید گوشی‌های سامسونگ استقبال بسیار خوبی کرده‌اند و همین باعث شده است تا سامسونگ نتواند نیاز تمام مشتریان را تأمین کند. به‌ گزارش سم‌موبایل، نگاهی اجمالی به وب‌سایت رسمی سامسونگ نشان می‌دهد که افراد برای دستیابی به گوشی خود باید تا ماه مارس صبر کنند.

از طرفی دیگر برخی از نسخه‌های گلکسی اس ۲۲ اولترا با مشخصات پیشرفته‌تر نیز تا آوریل عرضه نمی‌شوند. برحسب اتفاق در گزارشی دیگر پیش‌ از رونمایی سری اس ۲۲ اعلام شد که سامسونگ احتمالاً عرضه‌ی گلکسی اس ۲۲ اولترا را تا سه‌ ماه به تعویق خواهد انداخت و اکنون ظاهراً قضیه جدی است. گفته می‌شود که انواع گلکسی اس ۲۲ Carrier-locked توسط اپراتور بیشتر تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. وب‌سایت PCMag یادآورد شد که مشتریان T-Mobile و Verizon نیز باید تا ماه مه منتظر بمانند که گوشی پرچم‌دار خود را دریافت کنند.

با توجه‌ به افزایش درخورتوجه مشخصات در سری گلکسی S22، تقاضای بالای آن نیز قابل درک است و سامسونگ حتی با پیش‌بینی این سناریو تولید قطعات را تا ۲۰ درصد افزایش داد. مدیرعامل سامسونگ الکترونیکس شخصاً از تأسیسات تولیدی در ویتنام بازدید کرد تا از عرضه‌ی ثابت این گوشی‌های پرچم‌دار اطمینان حاصل کند.

به‌ نظر می‌رسد که مشکل کمبود فقط به سری گلکسی اس ۲۲ اختصاص ندارد؛ زیرا سامسونگ آمریکا نیز مجبور شد پیش‌فروش گلکسی تب اس ۸ را به‌ دلیل افزایش تقاضا متوقف کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات