شایعه: گلکسی S22 اولترا از شارژ ۴۵ وات پشتیبانی خواهد کرد

پنج‌شنبه ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۷:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
جدیدترین شایعات از آن حکایت دارند که غول کره‌ای در سال آینده، سرعت شارژ گلکسی S22 اولترا را نسبت به نسل قبلی افزایش خواهد داد.

این‌روزها ارائه‌‌ی سرعت شارژ بیشتر در گوشی‌های هوشمند موضوعی داغ محسوب می‌شود و این رقابت در گوشی‌های ساخته‌شده توسط سازندگان چینی بیشتر به‌چشم می‌خورد. بااین‌حال، سامسونگ تاکنون خودش را وارد این بازی نکرده و حتی در دو سال گذشته، مشخصات سرعت شارژ دستگاه‌های پرچم‌دارش را کاهش داده است.

غول کره‌ای در سال ۲۰۱۹ گلکسی نوت ۱۰ پلاس را با شارژ ۴۵ واتی معرفی کرد و همچنین آن را در گلکسی S20 اولترا به‌کاربرد. درنهایت با عرضه‌ی سری گلکسی S21، سرعت شارژ به مقدار ۲۵ وات کاهش پیدا کرد. به گزارش Sammobile، شواهد نشان می‌دهد که بار دیگر حداقل در یکی از مدل‌های سری گلکسی S22 (گلکسی S22 اولترا)، سرعت شارژ ارتقاء پیدا خواهد کرد.

گفته می‌‌شود پشتیبانی از شارژ ۶۵ وات نیز برای گلکسی S22‌ اولترا درحال آزمایش است؛ اما طبق آخرین توییتی که توسط افشاگری با حساب کاربری Ice universe منتشر شد، نشان می‌دهد که سامسونگ به‌وضوح پشتیبانی از شارژ ۴۵ واتی را به پرچم‌دار جدیدش باز می‌گرداند.

با توجه به این موضوع که سامسونگ در طی سالیان اخیر، ویژگی‌های زیادی را از پرچم‌دارانش حذف کرده است، گمان می‌رود که حتی برای خوشحال‌کردن برخی از طرفداران، سرعت شارژ را ارتقاء دهد؛ البته در سری گلکسی S22 چه از شارژ ۴۵ وات یا ۶۵ وات پشتیبانی شود؛ درهرصورت مطمئن خواهیم بود که باید شارژر را به‌صورت جداگانه خریداری کنیم.

درمورد ظرفیت باتری، انتظار می‌رود که گلکسی S22 و گلکسی S22‌ اولترا همان باتری‌های ۴۰۰۰ و ۵۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی نسل قبلی را داشته باشند. از طرف دیگر گلکسی S22‌ پلاس به‌جای گلکسی S21 پلاس، از همان باتری گلکسی S20‌ پلاس بهره خواهد برد.

برخلاف سازندگان چینی که سرعت شارژ بالایی را ارائه می‌دهند، دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی احتمال ارائه‌ی شارژ ۴۵ وات در سری گلکسی S22 چیست؟

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود