گلکسی A52s با تراشه‌ی اسنپدراگون 778G در گیک‌بنچ مشاهده شد

سه‌شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
گلکسی A52s با شماره مدل SM-A528B که نسخه‌ی جدید گلکسی A52 محسوب می‌شود، با تراشه‌ی اسنپدراگون 778G در گیک‌بنچ دیده شده است.
تبلیغات

مدتی است گزارش‌های مختلفی درباره‌ی نسخه‌ی بعدی گلکسی A52 می‌شنویم که احتمالا گلکسی A52s نامیده می‌شود؛ اما جزئیات کمی از آن در دسترس است. اینکه آیا نسخه‌ی بعدی مشخصات متفاوتی با نسل پیشین خود خواهد داشت، سؤالی است که هنوز پاسخش را نمی‌دانیم؛ اما به نقل از Sammobile و بر اساس آخرین اطلاعات منتشرشده از طریق GalaxyClub، گلکسی A52s با شماره مدل SM-A528B در پایگاه داده گیک‌بنچ مشاهده شده است.

گلکسی A52s با تراشه‌ی اسنپدراگون 778G در گیک‌بنچ فهرست شده است و از طرفی دیگر، گفته می‌شود گلکسی M52 5G‌ نیز از همین تراشه‌ بهره خواهد برد که اتفاقی مهم محسوب می‌شود. اسنپدراگون 778G بسیار قدرتمندتر از اسنپدراگون 720G است که در نسخه‌ی 4G گلکسی  A52‌ استفاده شده و همچنین از تراشه‌ی 750G که در گلکسی A52 5G به ‌کار رفته است، عملکرد بهتری خواهد داشت.

گلکسی A52s با ۸ گیگابایت رم مشاهده شده است؛ اما احتمالا یک نسخه‌ی دیگر با ۶ گیگابایت رم خواهد داشت. انتظار می‌رود گوشی مذکور با  اندروید ۱۱ راهی بازار شود و به‌روزرسانی آن به اندروید ۱۲ تا اواخر سال ۲۰۲۱ بعید به ‌نظر می‌رسد و احتمالا تا سال ۲۰۲۲ طول می‌کشد تا همه‌ی مدل‌های گلکسی A52 به‌روز شوند.

برخی از رنگ‌های احتمالی گلکسی A52s نیز مشخص شده که شامل سفید، مشکی و سبز روشن است. طبق گفته‌ی GalaxyClub، گلکسی A52s در بخشی از بازار‌های اروپا ارائه خواهد شد؛ اما می‌توان انتظار داشت که علاوه بر کره جنوبی، در سایر کشور‌ها نیز شاهد عرضه‌ی این گوشی باشیم. انتظار می‌رود گلکسی A52s در ماه سپتامبر (شهریور و مهر ۱۴۰۰) معرفی شود.

حال باید دید گلکسی A52s علاوه بر افزایش قدرت سخت‌افزاری، چه مشخصاتی از گلکسی A52 و گلکسی A52 5G  به ارث خواهد برد. پیش‌بینی می‌شود طی هفته‌های آینده اطلاعات بیشتری فاش شود.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی گلکسی A52s با سخت‌افزار قدرتمندتر چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات