نوکیا G50 در وب‌سایت خرده‌فروشی انگلیسی دیده شد

چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۰
مطالعه 2 دقیقه
طبق اخبار منتشرشده، به‌ نظر می‌رسد محصول بعدی HMD، نوکیا G50 از اعضای سری G خواهد بود که انتظار می‌رود با سخت‌افزاری قدرتمندتر از مدل‌های قبلی عرضه شود.
تبلیغات

به نظر می‌رسد HMD در حال تولید گوشی هوشمند دیگری از سری G نوکیا است؛ زیرا چندی پیش محصولی با نام نوکیا G50 در فهرست یک خرده‌فروشی آنلاین مشاهده شده است.

به گزارش NokiaPowerUser و به نقل از Gizmochina، سازنده‌ی گوشی مذکور در حال برنامه‌ریزی برای رونمایی از دستگاهی است که در خانواده‌ی گوشی‌های هوشمند G10 و G20‌ قرار خواهد گرفت. فهرست منتشرشده در وب‌سایت خرده‌فروشی انگلیسی، بارکد بین‌المللی محصول (EAN)، شماره‌ی تولیدکننده‌ی محصول (MPN) و تصویر رندر نوکیا G50 را نشان می‌دهد. متأسفانه در این فهرست مشخصات و جزئیات دقیق‌تر و تصویر واقعی این گوشی نوکیا ارائه نشده است.

به نظر می‌رسد نوکیا G50 نسخه‌ی رده‌بالاتر از دستگاه‌های G10‌ و G20 خواهد بود؛ به عبارت دیگر، احتمالا با سخت‌افزاری قدرتمند‌تر و به دلیل اینکه جزو خانواده‌ی سری G است، با قیمتی مناسب وارد بازار خواهد شد.

نام «G50» نشان می‌دهد این شرکت احتمالا روی مدل X50 5G نیز کار خواهد کرد. برای افرادی که اطلاع ندارند، برند یادشده قبلاً X10‌ و X20 را همراه با G10 و G20 وارد بازار کرده بود؛ به همین دلیل احتمال تولید X50 5G وجود خواهد داشت. مورد ذکرشده فقط در حد حدس و گمان است و تنها زمان همه‌چیز را مشخص خواهد کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات