مشخصات احتمالی دوربین سری P50 هواوی منتشر شد

مشخصات احتمالی دوربین سری P50 هواوی منتشر شد

مشخصات احتمالی دوربین P50 و P50 پرو هواوی توسط افشاگری منتشر شده است؛ اما هنوز جزئیاتی از دوربین سلفی در دسترس نیست.

سری P هواوی همیشه پرچم‌دار گوشی‌های هوشمند این شرکت برای نیمه‌ی اول سال میلادی است؛ اما به‌ دلیل محدودیت و کمبود نیمه‌رسانا در ایالات متحده، عرضه‌ی سری بعدی P50 هواوی به تأخیر افتاده است. در حال حاضر نمی‌دانیم سری مذکور چه زمانی به‌صورت رسمی معرفی خواهند شد؛ اما همچنان ویژگی‌های مختلف این گوشی‌ها افشا می‌شود.

به گزارش Gizmochina، افشاگری با نام کاربری RODENT950، مشخصات دوربین سری P50‌ هواوی را فاش کرده است. طبق توییت این افشاگر، گوشی‌های هوشمند پرچم‌دار بعدی هواوی با مشخصات احتمالی زیر وارد بازار خواهند شد.

P50‌ هواوی

  • حسگر سونی IMX707
  • حسگر سونی IMX600
  • بزرگ‌نمایی ۳ برابر تله فوتو

P50‌ پرو هواوی

متأسفانه هنوز مشخصات دوربین جلو سری یادشده در دسترس نیست و از این جهت جزئیات دوربین سلفی این گوشی‌ها همچنان نامعلوم باقی می‌ماند.

طبق گزارش‌های قبلی، p50 پرو هواوی به صفحه‌نمایشی با رزولوشن ۱۲۲۴ در ۲۶۹۶ پیکسل (2.5K) و نسبت ابعاد ۲۰:۹ مجهز خواهد شد و جای تعجب ندارد که از اتصال 5G‌ و +WiFi 6 پشتیبانی می‌کند. احتمال دارد نسخه‌ی 4G  این گوشی نیز وجود داشته باشد.

در بخش طراحی، هواوی قبلاً در کنفرانس HarmonyOS که در اوایل ماه ژوئن (خرداد ۱۴۰۰) برگزار شد، به‌صورت رسمی طراحی سری P50 را نشان داد. طبق تصویر مذکور، در پنل عقب گوشی‌ها دو دایره‌ی بزرگ قرار دارد که دوربین‌هایی داخل آن‌ها قرار گرفته است و شباهت زیادی به سری آنر ۵۰ دارد.

دیدگاه شما کاربران زومیت درباره‌ی سری P50‌ هواوی چیست؟

Banner Zoomit HR
منبع gizmochina

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده