تماشا کنید: شکنجه‌ی ردمی نوت 10 پرو برای سنجش مقاومت

تماشا کنید: شکنجه‌ی ردمی نوت 10 پرو برای سنجش مقاومت

جدید‌ترین محصول ردمی که با نام ردمی نوت ۱۰ پرو 5G برای بازار چین معرفی شده است، به لطف شیشه‌ی محافظ گوریلا گلس ویکتوس، در تست ضربات مختلف هیچ آسیبی نمی‌بیند.

نوت ۱۰ پرو جدید‌ترین گوشی ردمی در چین است که برای اثبات دوام تحت آزمایش‌های مقاومت زیادی قرار گرفته. به گزارش جیاسامآرنا، وانگ توماس، رئیس بخش محصول ردمی، ویدئوی کوتاهی به اشتراک گذاشته است که در آن، به‌صورت پی‌درپی و طولانی‌مدت ضربه‌های مختلفی به نوت ۱۰ پرو وارد می‌شود و در نهایت گوشی سالم می‌ماند.

اولین تست مقاومت نوت 10 پرو، سقوط کوتاه روی سطح سخت است. در ادامه گوشی درون دستگاه سانتریفیوژ همراه‌ با برخی از مواد پلاستیکی کوچک به چرخش درمی‌آید و سپس با تعدادی گردو به گوشی ضربه زده می‌شود. در مراحل دیگر شیشه‌ی محافظ با ماشین‌آلات تحت فشار قرار می‌گیرد و گوشی درون ماشین لباس‌شویی با چند سنگ به چرخش درمی‌آید و ضربات شدیدی تحمل می‌کند.

صفحه‌نمایش ردمی نوت ۱۰ پرو را شیشه‌ی محافظ جدید کورنینگ با نام گوریلا گلس ویکتوس پوشانده است که تضمین می‌کند هیج آسیبی به گوشی وارد نمی‌شود؛ شیشه‌ی جدید کورنینگ که از آلومینوسیلیکات ساخته شده، بسیار بادوام است و مقاومت بسیار زیادی در برابر خم‌شدگی ارائه می‌دهد.

در ادامه می‌توانید ویدئوی تست مقاومت ردمی نوت ۱۰ پرو را تماشا کنید:

منبع Gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده