اپل تاخیر در عرضه آیفون 12 را تایید کرد

جمعه ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
لوکا ماستری، مدیر مالی ارشد اپل، تأخیر در عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند موردانتظار خانواده‌ی آیفون 12 را تأیید کرد.

از مدت‌ها پیش شایعاتی مبنی‌بر به تأخیر افتادن عرضه‌ی گوشی‌های هوشمند موردانتظار خانواده‌ی آیفون 12 به‌گوش می‌رسد. دلیل چنین اتفاقی نیز دنیاگیری ویروس کرونا و درنتیجه بسته‌شدن کارخانه‌ها عنوان می‌شود؛ اتفاقی که همچنان به عرضه‌ی برخی محصولات آسیب می‌زند و بسیاری از رویدادهای بزرگ در حوزه‌ی فناوری را تحت‌تأثیر قرار می‌دهد.

امروز، در جریان ارائه‌ی گزارش مالی اپل برای سه‌ماهه‌ی سوم سال مالی ۲۰۲۰، لوکا ماستری، مدیر مالی ارشد این شرکت تأیید کرد که کوپرتینویی‌ها انتظار دارند که گوشی‌های هوشمند جدید آیفون با تأخیر صورت گیرد. ماستری در خلال کنفرانس گفت که سری کنونی آیفون در سپتامبر سال گذشته‌ی میلادی به بازار عرضه شد؛ اما عرضه‌ی سری آیفون ۱۲ با چند هفته تأخیر رخ می‌دهد.

تاکنون شایعات پرشماری ممکن‌نبودن عرضه‌ی سری آیفون ۱۲ در بازه‌ی زمانی ماه سپتامبر، مشابه با نسل‌های گذشته را گوشزد می‌کردند و اکنون، یکی از مقام‌های رسمی اپل مهر تأییدی بر این موضوع می‌زند. در برخی از شایعات نیز گفته می‌شود که حتی رونمایی آیفون‌های جدید اپل نیز در ماه سپتامبر رخ نخواهد داد.

لوکا ماستری در مورد زمان رونمایی آیفون‌های جدید سخنی به میان نیاورد. همین امر احتمال رونمایی گوشی‌های هوشمند خانواده‌ی آیفون 12 در ماه سپتامبر و عرضه‌ی آن‌ها در ماه اکتبر را افزایش می‌دهد. تاکنون شرکت‌های مختلفی که تأمین قطعات مورد نیاز آیفون‌های اپل را برعهده دارند، به احتمال تأخیر در عرضه‌ی این محصولات اشاره کرده‌اند که ازجمله آن‌ها می‌توان کواکلام را نام برد. انتظار می‌رود سری آیفون ۱۲ در چهار مدل عرضه شود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود