نمونه عکس‌های دوربین گوگل پیکسل 4a افشا شد

یک‌شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۰
مطالعه 2 دقیقه
به‌تازگی نمونه عکس‌های دوربین گوگل Pixel 4a در توییتر به‌اشتراک گذاشته شده است.

یکی از کاربران توییتر چندین عکس در این شبکه‌ی اجتماعی به اشتراک گذاشته که ادعا می‌کند با دوربین گوشی گوگل پیکسل 4a ثبت شده است.

با‌توجه‌به اطلاعاتی که اندک‌اندک درباره‌ی گوشی گوگل پیکسل 4a منتشر می‌شود، انتظار می‌رود اهالی مانتین‌ویو به‌زودی محصول جدیدشان را معرفی کنند. اطلاعات اخیر را یکی از یوتیوبران حوزه‌ی فناوری ساکن کوبا در پست توییتری منتشر کرده است. به ادعای او، این تصاویر مقایسه‌ی بین عکس‌های ثبت‌شده‌ی دو گوشی پیکسل 4a و شیائومی Redmi Note 7 است.

عکس‌های منتسب به گوگل پیکسل 4a کیفیت بهتر و نویز کمتری دارد. همچنین درمقایسه‌با عکس‌های ثبت‌شده با گوشی شیائومی ردمی Note 7، تفکیک رنگ‌ها در این عکس‌ها بهتر به‌نمایش درآمده است. طبق اطلاعات منتشرشده، ماژول اصلی دوربین گوگل پیکسل 4a به حسگری ۱۲ مگاپیکسلی مجهز است؛ درحالی‌که ردمی Note 7 حسگر ۴۸ مگاپیکسلی دارد. به‌خاطر داشته باشید همان‌طور‌که از این قیاس مشخص است، رقم بیشتر مگاپیکسل لزوما نشان‌دهنده‌ی کیفیت بهتر در عکس‌ها نیست. البته به‌فرض اینکه عکس‌های منتسب به پیکسل 4a واقعا با آن گوشی گرفته شده است که از روی توییت نمی‌توان به‌طورقطع صحت این ادعا را اثبات کرد.

نمونه عکس‌ گرفته شده با Pixel 4a

نمونه عکس‌ گرفته شده با Pixel 4a

نمونه عکس گرفته شده با Redmi Note 7

نمونه عکس گرفته شده با Redmi Note 7

گوگل در ابتدا قصد داشت این محصول خود را در رویداد کنسل‌شده‌ی I/O در اوایل خرداد معرفی کند. باتوجه‌به اطلاعات منتشرشده، پیش‌بینی می‌شود تغییری در تاریخ معرفی رخ ندهد و گوشی میان‌رده‌ی جدید گوگل در همان اوایل خرداد رونمایی شود؛ اما هنوز مشخص نیست این رونمایی از چه طریق انجام خواهد شد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود