ویدئو 8K ضبط‌شده با گلکسی اس 20 پلاس در مدار شمالگان

ویدئو 8K ضبط‌شده با گلکسی اس 20 پلاس در مدار شمالگان

تیم وب‌سایت Christou Visuals گوشی هوشمند گلکسی اس 20 پلاس سامسونگ را به مدار شمالگان برده و تصاویر خیره‌کننده‌ای در مجمع‌الجزایر لوفوتن ثبت کرده است.

تیمی شجاع در وب‌سایت عکاسی Christou Visuals گوشی هوشمند گلکسی اس 20 پلاس سامسونگ را به مدار شمالگان برده است تا تصاویر خیره‌کننده‌ای در مجمع‌الجزایر لوفوتن بگیرد. گوشی سامسونگ گلکسی اس 20 پلاس و اعضای دیگر خانواده‌ی گلکسی اس 20 اولین گوشی‌های هوشمندی بودند که با قابلیت فیلم‌برداری 8K معرفی شدند.

تیم یادشده برای ضبط ویدئو ذکرشده، تنها از اپلیکیشن پیش‌فرض دوربین کمک گرفته؛ بااین‌حال، برخی تصاویر با استفاده از گیمبال ثبت شده است. هنگام فعال‌بودن قابلیت لرزش‌گیر Super Steady، ویدئو فقط در رزولوشن 4K ضبط می‌شود. در گلکسی اس 10، هنگام فعال‌بودن قابلیت مذکور ویدئو با رزولوشن ۱۰۸۰ پیکسل ضبط می‌شد؛ پس بدیهی است موسیقی متن بعدا اضافه شده است.

مجمع‌الجزایر لوفوتن از شمالی‌ترین مناطق مسکونی در جهان است و در فاصله‌ی ۲،۴۲۰ کیلومتری قطب شمال و ۱۶۹ کیلومتر بالاتر از مدار شمالگان قرار دارد. این منطقه بسیار زیبا است؛ ازاین‌رو، تأسف‌آور است نتوان آن‌ را با رزولوشن کامل و در تلویزیون 8K تماشا کرد.

برای بررسی جزئیات بیشتر درباره‌ی قابلیت فیلم‌برداری 8K در سری گلکسی اس ۲۰ سامسونگ، مقاله‌‌ی بررسی ویدئویی زومیت از گلکسی اس ۲۰ اولترا را مشاهده کنید.

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده