سایبرفون کاویار؛ آیفونی الهام‌گرفته از سایبرتراک

سایبرفون کاویار؛ آیفونی الهام‌گرفته از سایبرتراک

حس خاص‌بودن لوازم لوکس معمولا گران‌بودن را نیز به‌همراه دارد. حالا سازنده‌ی آیفون‌های ۱۰۰ هزار دلاری با ترکیب سایبرتراک تسلا و ایفون ۱۱ محصولی کاملا خاص معرفی کرده است.

هنوز تب معرفی سایبرتراک شرکت تسلا فروکش نکرده است؛ وانتی برقی که به‌دلیل طراحی نامتعارفش نظرها را جلب کرد. حالا شرکت روسی Caviar که همانند اسم لوکس خود، به‌خاطر ساخت گوشی‌های آیفون‌ متمایز و گران‌قیمت شناخته می‌شود با الهام‌گرفتن از طراحی این خودرو، قابی بسیار جذاب و خاص برای خانواده‌ی آیفون ۱۱ طراحی کرده است.

سایبرفون درواقع قاب تیتانیومی با زوایای تیز و قابلیت تغییر شکل است که می‌تواند در زمان استفاده از گوشی، از روی صفحه‌نمایش کنار برود یا شکل پایه را به‌خود بگیرد.

برای بیشتر خاص‌شدن این محصول، تولید آن به ۹۹ عدد محدود شده است. سایبرفون در نسخه‌ی پایه‌ی خود از گوشی آیفون ۱۱ با ظرفیت ۶۴ گیگابایت استفاده می‌کند و قیمتش ۵،۲۶۵ دلار است؛ البته برای خرید نسخه‌های دیگر این گوشی و ظرفیت‌های بیشتر باید قیمت بیشتری نیز بپردازید. پیش‌از‌این، گران‌ترین محصولات شرکت Caviar برچسب قیمتی ۱۰۰ هزاری دلار خورده‌ بودند.

آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده