سرعت عملکرد نسخه آتی گوگل اسیستنت، ۱۰ برابر بیش از پیش می‌شود

سرعت عملکرد نسخه آتی گوگل اسیستنت، ۱۰ برابر بیش از پیش می‌شود

نسخه‌ی جدید گوگل اسیستنت، عملکرد سریعتری نسبت به نسخه‌های فعلی خواهد داشت و برای اولین‌بار در گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل در دسترس کاربران قرار ‌می‌گیرد.  

گوگل در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل I/O اعلام کرد که نسخه‌ی آتی دستیار هوشمند گوگل، درخواست‌‌های کاربران را با سرعتی درحدود ۱۰ برابر  بیشتر از نسل قبلی پردازش خواهد کرد. 

بی‌شک نسخه‌های آتی گوگل اسیستنت با سرعت عملکرد بالاتر، جهت استفاده در گوشی‌های هوشمند مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت و کاربران گوشی‌های هوشمند از سرعت عملکرد گوگل اسیستنت بهره‌مند خواهند شد.

گوگل اسیستنت

در جریان کنفرانس گوگل I/O، غول دنیای فناوری نحوه‌ی عملکرد نسل بعدی گوگل اسیستنت را برای جستجوهای مختلف، تنظیم آلارم، همچنین دیگر کاربردهای گوشی‌های هوشمند مانند ارسال پیام به یک دوست، جستجوی یک تصویر و ارسال آن و مثال‌هایی از این دست را به‌نمایش گذشت. گوگل ادعا می‌کند که نسخه‌ی جدید گوگل اسیستنت می‌تواند درخواست‌‌ها را با سرعتی ۱۰ برابر بیشتر از نسخه‌های قبلی دستیار هوشمند گوگل پردازش کند. گوگل درتلاش است به‌جای ارسال داده‌ها به سرور و پردازش آن‌ها، مستقیما روی خود دستگاه کار پردازش انجام شود تا فرایند‌ی سریع‌تری در دسترس کاربران قرار گیرد. اسکات هافمن در جریان کنفرانس گوگل I/O و روی سن اعلام کرد: 

با استفاده‌ از سیستم‌های مبتنی بر هوش مصنوعی در گوشی‌های هوشمند، می‌توانیم شاهد تغییر وضعیت‌های خوبی باشیم. نسل بعدی گوگل اسیستنت به کاربران اجازه می‌دهد تا بتوانند به‌صورت بلادرنگ و ازطریق فرمان صوتی با گوشی هوشمند و اپلیکیشن‌های مختلف کار کنند. حتی احتمال دارد امکان کار کردن به‌صورت آفلاین نیز در اختیار کاربران قرار گیرد.  

البته باید درنظر داشته باشیم که نسخه‌ی آتی گوگل اسیستنت هنوز در دسترس نیست. براساس اعلام گوگل، انتظار می‌رود نسخه‌ی بعدی دستیار هوشمند گوگل تا پایان سال ۲۰۱۹ میللادی ابتدا در دسترس کاربران گوشی‌های هوشمند پیکسل گوگل قرار گیرد. هنوز مشخص نیست چه زمانی کاربران سایر گوشی‌های هوشمند می‌توانند از نسخه‌ی جدید گوگل اسیستنت با سرعت عملکرد بالاتر استفاده کنند. 

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده