تاریخ معرفی وان پلاس 7 پرو رسما مشخص شد

چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
مطالعه 3 دقیقه
وان‌پلاس همان‌طور که چند روز پیش وعده داده بود، بالاخره تاریخ برگزاری رویداد اختصاصی رونمایی گوشی وان‌پلاس ۷ پرو را مشخص کرد.
تبلیغات

وان‌پلاس اعلام کرده است که خودش را برای برگزاری رویدادی اختصاصی در ۱۴ می ۲۰۱۹ (۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۸) برای رونمایی گوشی‌های خانواده‌ی وان‌پلاس ۷ آماده می‌کند. این شرکت چینی می‌گوید رویداد پیش‌رو، جاه‌طلبانه‌ترین رویدادی است که برگزار کرده؛ وان‌پلاس ظاهرا قصد دارد رویداد معرفی وان‌پلاس ۷ پرو را به‌صورت هم‌زمان در سه شهر نیویورک (در آمریکا)، لندن (در انگلستان) و بنگلور (در هند) برگزار کند.

روز گذشته بود که رسانه‌ی ورج در خبری به‌نقل از پیت لاو (مدیرعامل وان‌پلاس) اعلام کرد که این شرکت چینی قصد دارد مدل ویژه‌ی گوشی جدید خود را با نام وان‌پلاس ۷ پرو روانه‌ی بازار کند. این گوشی هوشمند که به‌عقیده‌ی ورج می‌توان از آن به‌عنوان «اَبَر پرچم‌دار» یاد کرد،‌ به فناوری 5G مجهز خواهد شد و از نمایشگری حیرت‌انگیز بهره خواهد گرفت. شایعات اخیر می‌گویند نمایشگر وان‌پلاس ۷ پرو، دارای رفرش‌ریت ۹۰ هرتز خواهد بود. 

وان پلاس 7

از بین دیگر مشخصات فاش‌شده‌ی منتسب به این گوشی، می‌توان به بهره‌مندی آن از دوربین سلفی کشویی اشاره کرد؛ وان‌پلاس ۷ پرو به‌لطف بهره‌مندی از این نوع طراحی، دیگر نیازی به بریدگی نخواهد داشت و این یعنی دارای نسبت نمایشگر به بدنه‌ی بالایی خواهد بود. درضمن گفته می‌شود که پرچم‌دار بعدی وان‌پلاس قرار است به دوربین اصلی سه‌گانه مجهز شود. دوربین اصلی دارای حسگر ۴۸ مگاپیکسلی و دوربین‌های دوم و سوم دارای حسگر ۱۶ و ۸ مگاپیکسلی خواهند بود.

ظاهر دوربین ۱۶ مگاپیکسلی این گوشی قرار است به لنز فوق عریض مجهز شود. درضمن شایعات می‌گویند دوربین ۸ مگاپیکسلی موجود در پنل پشتی وان‌پلاس ۷ پرو، از لنز تله‌فوتو با امکان زوم سه‌برابری بهره خواهد گرفت؛ پیش‌بینی می‌کنیم این لنز دارای فاصله‌ی کانونی ۸۰ میلی‌متر باشد.

با همه‌ی این‌ها، یکی از نکات منفی مرتبط به این گوشی، عدم بهره‌مندی آن از قابلیت شارژ بی‌سیم خواهد بود. از طرفی مدل معمولی این گوشی (وان‌پلاس ۷) احتمالا طراحی مشابه وان‌پلاس 6T خواهد داشت و از بریدگی نمایشگر بهره خواهد گرفت. مشخصات فنی وان‌پلاس ۷ معمولی تا حد زیادی شبیه وان‌پلاس ۷ پرو خواهد بود.

وان پلاس 7

مراسم رونمایی وان‌پلاس ۷ پرو به‌صورت هم‌زمان در سه شهر برگزار خواهد شد

وان‌پلاس طبق عادت پیشین، قصد دارد بلیت‌های مراسم رونمایی وان‌پلاس ۷ و وان‌پلاس ۷ پرو را هم به‌فروش برساند تا طرفداران مشتاق این شرکت بتوانند از نزدیک شاهد معرفی این گوشی‌های موردانتظار باشند. این مراسم، بهترین فرصت برای آن‌کسانی خواهد بود که بین تهیه و عدم تهیه‌ی این گوشی شک دارند و دوست دارند پیش از اقدام به خرید، شخصا آن را ببینند و در مورد ویژگی‌های مختلفش نظر دهند. 

همان‌طور که بالاتر گفتیم، وان‌پلاس سه مراسم را به‌صورت هم‌زمان در سه‌ شهر جداگانه برگزار خواهد کرد. این شرکت همچنین قصد دارد مراسم دیگری را یک روز پس از این سه مراسم، در شهر پکن برگزار کند. بااین‌حال بزرگ‌ترین مراسم در سالن بزرگ Pier 94 واقع‌در شهر نیویورک برگزار خواهد شد؛ وان‌پلاس می‌گوید رویداد معرفی وان‌پلاس ۷ پرو، بزرگ‌ترین رویدادی است که تاکنون در این سالن برگزار شده است. درضمن این رویداد مهم به‌صورت زنده ازطریق وب‌سایت رسمی وان‌پلاس به‌نشانی OnePlus.com و همچنین صفحات این شرکت در شبکه‌های اجتماعی توییتر، فیسبوک و یوتیوب پخش خواهد شد.

ظاهرا بلیت‌های این مراسم در شهر نیویورک ۲۰ دلار و در شهر لندن ۱۶ پوند قیمت دارند. با درنظرگرفتن اشتیاق بالای کاربران برای حضور در رویدادهای وان‌‌پلاس، کسانی که دوست داشته باشند در مراسم معرفی وان‌پلاس ۷ پرو حضور پیدا کنند، بهتر است هرچه سریع‌تر نسبت به تهیه‌ی بلیت اقدام نمایند. البته قیمت یادشده، مخصوص بلیت‌های اولیه است. پس از اتمام این بلیت‌ها، دور دوم آن‌ها با قیمت بالاتری ارائه خواهد شد. 

دیدگاه شما کاربران زومیت در این زمینه چیست؟ چه پیش‌بینی‌هایی درمورد مشخصات فنی و قیمت گوشی وان‌پلاس ۷ دارید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات

تبلیغات