نمایشگر ۶.۲ اینچی تاشدنی شارپ در ویدئوی جدید رویت شد

نمایشگر ۶.۲ اینچی تاشدنی شارپ در ویدئوی جدید رویت شد

شارپ، نمایشگر تاشدنی ۶.۲ اینچی خود را به‌نمایش گذاشت. باتوجه به ویدئوی منتشرشده، نمایشگر شارپ به‌صورت عمودی تا می‌شود.

ماه گذشته، مستندات پتنت جدید شارپ، خبر از توسعه‌ی گوشی هوشمند تاشدنی که نمایشگر آن به‌صورت عمودی تا می‌شود، می‌داد. براساس آخرین اخبار، ویدئویی از نمونه‌ی اولیه‌ی نمایشگر تاشدنی شارپ به‌اشتراک گذاشته شده است که طراحی جالب‌توجه آن را نشان می‌دهد.

انتظار می‌رود که گوشی تاشدنی از نمایشگر ۶.۱۸ اینچی با رزولوشن ۱۴۴۰ در ۳۰۴۰ پیکسل AMOLED و بریدگی بالای نمایشگر نسبتا بزرگ بهره ببرد. همان‌طور که در ویدئوی منتشرشده مشاهده می‌کنید، دستگاه از قسمت میانی و به سمت داخل تا می‌شود.

نمایشگر تاشدنی شارپ

شارپ ادعا می‌کند که گوشی تاشدنی می‌تواند تا ۳۰۰/۰۰۰ دفعه به‌راحتی خم شود و کاربران نباید نگران دوام دستگاه باشند. یکی از مدیران شارپ معتقد است باتوجه به اینکه چنین گوشی‌های تاشدنی به‌راحتی قابل حمل‌و نقل هستند، تقاضای خوبی برای آن‌ها در بازار وجود دارد. شارپ امیدوار است طی چند سال آینده، بتواند چنین فرم فاکتوری را در بازار به‌فروش برساند. سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند نیز درتلاش هستند تا نخستین دستگاه تاشدنی خود را به بازار عرضه کنند.

پیش‌تر گفته شده بود که . همچنین در بازار گوشی‌های تاشدنی، به‌نظر می‌رسد که  کند. به‌نظر می‌رسد گوشی هوشمند تاشدنی لوکس RAZR 2019 به‌صورت انحصاری توسط اپراتور تلفن همراه ورایزون و با قیمت ۱۵۰۰ دلار در سال ۲۰۱۹ میلادی معرفی و به بازار عرضه شود.

منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید