مدیرعامل بلک بری به آینده گوشی‌های هوشمند تاشدنی خوش‌بین نیست

مدیرعامل بلک بری به آینده گوشی‌های هوشمند تاشدنی خوش‌بین نیست

مدیرعامل شرکت بلک‌بری به دیده‌ی شک و تردید به آینده‌ی گوشی‌های هوشمند تاشدنی نگاه می‌کند. انتظار نمی‌رود بلک‌بری، گوشی انعطاف‌پذیری به بازار معرفی کند.   

آیا ممکن است در آینده‌ی نزدیک شرکت بلک‌بری نیز گوشی هوشمند تاشدنی به بازار عرضه کند؟ در پاسخ به این پرسش باید بگوییم از آنجایی که مدیرعامل بلک‌بری به آیند‌ه‌ی گوشی‌های تاشدنی خوش‌بین نیست، خیلی بعید به‌نظر می‌رسد این شرکت وارد طراحی و تولید گوشی‌های انعطاف‌پذیر شود.

جان چن، مدیرعامل بلک‌بری در جریان مصاحبه‌ی مطبوعاتی اعلام کرد تقاضای بازار برای خرید گوشی‌های تاشدنی محدود است و نوآوری‌ها و خلاقیت‌ زیادی در صنعت سخت‌افزار گوشی‌های هوشمند دیده نمی‌شود. جان چن معتقد است:

من به‌دنبال دستگاهی سریع‌تر با بهبود عملکرد هستم. در حال حاضر چنین دورنمایی در حوزه‌ی صنعت موبایل دیده نمی‌شود. فناوری‌های مربوط‌به حسگر اثر انگشت، تشخیص چهره و فناوری‌های تشخیص چهره از روی عنبیه توسعه یافته‌اند. این روزها هر کسی به‌دنبال گوشی‌ هوشمند با نمایشگر بزرگ‌تری است و شاهد معرفی گوشی‌های هوشمند بزرگ‌تری در بازار هستیم. 

باوجودی که در کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۹، گوشی‌های هوشمند مختلفی معرفی شدند، اما دو گوشی تاشدنی گلکسی فولد سامسونگ و هواوی میت ایکس از سایر دستگاه‌ها خبرسازتر بودند.  معرفی شد. همچنین اول اسفندماه، . در حالی‌که به‌نظر می‌رسد خیلی از شرکت‌ها درصدد تصمیم‌گیری درمورد نوع طراحی گوشی‌ تاشدنی خود هستند و به این موضوع فکر می‌کنند که دستگاه تاشدنی بهتر است به داخل بسته شود یا به خارج، مدیرعامل بلک‌بری به دیده‌ی شک و تردید به آیند‌ه‌ی بازار گوشی‌های هوشمند تاشدنی نگاه می‌کند. وی معتقد است کاربران بیشتر از آنکه به شکل ظاهری یک گوشی هوشمند توجه کنند، به کارایی دستگاه خود توجه نشان می‌دهند.

به‌نظر می‌رسد بلک‌بری برخلاف شرکت‌های هواوی، سامسونگ و سایر تولیدکنندگان گوشی‌های هوشمند، از طرفداران گوشی‌های هوشمند تاشدنی نیست. بلک‌بری که تحت لوای تی‌سی‌ال به کار خود ادامه می‌دهد، همچنان بر تولید گوشی‌های هوشمند با امنیت بالاتر تمرکز دارد.

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده