سامسونگ در حال توسعه دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید است

چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
براساس آخرین گزارش‌ها، سامسونگ قصد دارد دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید با طراحی متفاوتی نسبت به گلکسی فولد به بازار معرفی کند.

براساس آخرین گزارش منتشرشده از سوی بلومبرگ، سامسونگ در حال برنامه‌ریزی برای توسعه‌ی دو گوشی هوشمند تاشدنی با طراحی متفاوتی نسبت به گلکسی فولد است.

اول اسفندماه، گلکسی فولد، گوشی تاشدنی سامسونگ معرفی شد. نمایشگر گلکسی فولد در حالت گسترده، ابعادی هم اندازه‌ی تبلت دارد و در حالت غیرگسترده، شبیه به یک کتاب بسته می‌شود. هواوی نیز در کنگره جهانی موبایل، میت ایکس، گوشی تاشدنی با نمایشگر تمام‌صفحه و مودم 5G خود را معرفی کرد. 

براساس آخرین گزارش‌ها، غول فناوری کره‌ای در حال توسعه‌ی دو گوشی هوشمند تاشدنی جدید است که یکی از آن‌ها با نمایشگر بزرگ خود، از طرحی مشابه هواوی میت ایکس بهره خواهد برد که از پهلو باز می‌شود و در حالت گسترده قرار می‌گیرد و گوشی هوشمند تاشدنی دوم، به‌صورت عمودی با لولایی در بالا باز و بسته می‌شود و دارای نمایشگر کوچکی در قسمت بیرونی دستگاه خواهد بود. در سال ۱۳۹۴، تلفن تاشو W2016 سامسونگ با دوربین ۱۶ مگاپیکسلی، پردازنده اکسینوس ۷۴۲۰ و سه گیگابایت رم معرفی شد. 

گوشی تاشدنی دوم طراحی مشابه گوشی تاشدنی موتورولا RAZR خواهد داشت. انتظار می‌رود گوشی هوشمند تاشدنی سامسونگ که طراحی مشابه با گوشی تاشدنی RAZR موتورولا خواهد داشت، اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ معرفی شود. براساس گزارش منتشرشده، گوشی هوشمند با طراحی مشابه میت ایکس هواوی نیز بعد از این گوشی هوشمند رونمایی خواهد شد. 

انتظار می‌رود گلکسی فولد سامسونگ ماه آوریل ( فروردین‌ماه) به بازار عرضه شود. کره‌ای‌ها هنوز روی دوام دستگاه تاشدنی خود کار می‌کنند و قصد دارند هر موضوع نگران‌کننده‌ای را در مورد دوام نمایشگر یا بروز مشکل برای برخی قسمت‌های آن، به‌سرعت برطرف کنند. به‌گفته‌ی یکی از افراد مطلع، حتی سامسونگ درنظر دارد در صورت بروز هر مشکلی برای نمایشگر تاشدنی، با طرح تعویض رایگان، نمایشگر دستگاه را برای کاربران تعویض کند.

مطالب مشابه

نظرات