هواوی پی 30 پرو مجهز به بریدگی قطره‌ای و دوربین چهارگانه فاش شد

هواوی پی 30 پرو مجهز به بریدگی قطره‌ای و دوربین چهارگانه فاش شد

پیش از تاریخ رونمایی رسمی هواوی پی ۳۰ و هواوی پی ۳۰ پرو ماه آینده در پاریس، رندرهای جدید خبر از بریدگی قطره‌ای شکل و دوربین چهارگانه پی ۳۰ پرو می‌دهد. 

انتظار می‌رود هواوی گوشی‌های هوشمند پی ۳۰ و پی ۳۰ پرو را ماه آینده‌ در پاریس به‌صورت رسمی رونمایی کند. اکنون اخبار فاش‌شده‌ی بسیاری در مورد پرچمداران غول فناوری چینی به‌اشتراک گذاشته شده است. 

رندرهای جدیدی ازطریق WinFuture به‌اشتراک گذاشته شده است که طراحی ظاهری پرچم‌دار هواوی را به‌خوبی نشان می‌دهد. پیش‌تر نیز ویدئو  رویت شد. 

هواوی پی 30 پرو

در اخبار قبلی آمده بود که  و شاهد یک لنز دوربین و سه حسگر در پنل پشتی دستگاه خواهیم بود. براساس گزارش منتشرشده از سوی WinFuture، یکی از دوربین‌ها دارای زوم اپتیکال ۱۰ برابری خواهد بود. در تیزر ویدئویی مربوط‌به زمان برگزاری رویداد رسمی هواوی، قابلیت زوم دوربین دستگاه به‌خوبی نشان داده شده است. .

یکی دیگر از سنسورهای دوربین، حسگر Time of Flight برای تشخیص عمق خواهد بود و قابلیت تصویربرداری سه‌بعدی را برای دستگاه فراهم می‌کند. هنوز اطلاعاتی در مورد حسگر سوم ارائه نشده است. اما انتظار می‌رود برای تصویربرداری اولترا واید به‌کار برده شود. پیش‌تر گفته شده بود که . درنتیجه انتظار می‌رود تنها از حسگر اولترا واید و زوم بهره ببرد و حسگر تشخیص عمق همانند نسخه‌ی پی ۳۰ پرو نداشته باشد.

هواوی پی 30 پرو

گزارش WinFuture، علاوه‌بر ارائه‌ی اطلاعاتی در مورد پنل پشتی دستگاه، طراحی پنل جلویی و بریدگی قطره‌ای شکل بالای نمایشگر را نیز نشان می‌دهد. پیش‌تر نیز گفته شده بود که . به‌نظر می‌رسد هر دو دستگاه از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر بهره می‌برند. انتظار می‌رود هواوی پرچمداران خود را در تاریخ ۲۶ ماه مارس برابر با ششم فروردین‌ماه، به‌صورت رسمی رونمایی کند.

منبع theverge

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید