گلکسی اس 10 از روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت‌به گلکسی A8s بهره می‌برد

گلکسی اس 10 از روزنه نمایشگر کوچکتری نسبت‌به گلکسی A8s بهره می‌برد

روزنه نمایشگر گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، هم‌اندازه‌ی روزنه‌ی نمایشگر گلکسی A8s نخواهد بود.  

 در حالی معرفی شد که بسیاری از طرفداران سامسونگ منتظر بودند با اطلاع پیدا کردن از ابعاد روزنه‌‌ی نمایشگر آن، اطلاعاتی در مورد روزنه‌ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ سامسونگ به‌دست بیاورند.

تمامی تیزرها و تصاویر فاش‌شده‌ی گلکسی A8s پیش از رونمایی، ابعاد کوچک‌تری از روزنه‌ی نمایشگر را نسبت به ابعاد واقعی آن به‌ نمایش گذاشته بودند. Galaxy A8s اولین گوشی هوشمند سامسونگ با نمایشگر Infinity-O است. انتظار می‌رود سامسونگ، هر سه مدل گوشی گلکسی اس ۱۰ خود را با این نمایشگر به بازار عرضه کند. با توجه به محافظ نمایشگر منتسب به گلکسی اس ۱۰ سامسونگ، به‌نظر می‌رسد روزنه‌ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ از روزنه‌ی نمایشگر گلکسی A8s کوچک‌تر باشد. 

گلکسی اس 10

انتظار می‌رود، سه مدل گوشی سامسونگ، یکی با نمایشگر ۵.۸ اینچی، دیگری با نمایشگر ۶.۱ اینچی و در نهایت مدل سوم یعنی گلکسی اس ۱۰ پلاس با نمایشگر ۶.۴ اینچی به بازار عرضه شوند. همچنین انتظار می‌رود هر سه مدل با نمایشگر Infinity-O معرفی شوند. نسخه‌ی پایین‌رده‌ی گلکسی اس ۱۰، با نمایشگر تخت به بازار عرضه خواهد شد. به‌علاوه، گلکسی اس ۱۰ قرار است دارای روزنه‌ی نمایشگر مخصوص دوربین سلفی باشد. با چنین طراحی، دیگر نیازی به بریدگی بالای نمایشگر نخواهد بود.

باتوجه به تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس ۱۰، به‌نظر می‌رسد که ابعاد روزنه‌ی نمایشگر گلکسی اس ۱۰ سامسونگ کوچکتر از روزنه‌ی نمایشگر گلکسی A8s باشد. همچنین باتوجه به تصویر، به‌نظر می‌رسد که گلکسی اس ۱۰ از حاشیه‌ی باریک‌تری نسبت به گلکسی A8s بهره ببرد. کاربران به‌راحتی نمی‌توانند با گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ مجهز به نمایشگر ۶.۱ اینچی و نسبت تصویر ۱۹ به ۹ با یک دست کار کنند.

به‌علاوه در نظر داشته باشید که گلکسی A8s، اولین گوشی هوشمند سری گلکسی A سامسونگ با نمایشگر LCD است. اما گلکسی اس ۱۰ با چنین مشخصاتی معرفی نخواهد شد و قرار است با نمایشگر AMOLED به بازار عرضه شود. معمولا، محافظ نمایشگر و قاب منتسب به گوشی‌های پرچمدار زودتر از موعد رونمایی رویت می‌شوند. با این وجود، نمی‌توانیم از همه‌ی مشخصات گوشی‌های پرچمدار، با استفاده از محافظ نمایشگر و قاب اطلاع پیدا کنیم. 

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده