تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس، روزنه دوگانه دوربین سلفی را فاش کرد

تصویر منتسب به محافظ نمایشگر گلکسی اس 10 پلاس، روزنه دوگانه دوربین سلفی را فاش کرد

تصاویر فاش‌شده از محافظ نمایشگر گوشی هوشمند گلکسی اس ۱۰ پلاس، وجود روزنه‌ی دوگانه مربوط به دوربین سلفی روی نمایشگر را تایید می‌کند.

تاکنون خبرهای مختلفی در مورد گلکسی اس ۱۰ پلاس منتشر شده است. پیشتر گفته شده بود که  می‌برد. شاید برای شما هم این سوال پیش آمده باشد آیا اطلاعات و رندهای فاش‌شده در مورد گلکسی اس ۱۰ پلاس صحت دارند و چقدر به واقعیت نزدیک هستند.

آخرین اطلاعات فاش‌شده در مورد گلکسی اس ۱۰ پلاس، روزنه‌ی دوگانه‌ روی نمایشگر را تایید می‌کند. شاید شما نیز با توجه به خبرهای قبلی، منتظر گوشی هوشمندی با دوربین دوگانه‌ی سلفی در روزنه‌ای بیضی‌شکل روی نمایشگر بودید، ولی ظاهرا خبرهای لورفته‌ی جدید به طراحی دیگری اشاره دارد.

گلکسی اس 10 پلاس

IceUniverse، به‌عنوان منبع خبری قابل اعتماد که اطلاعات غیررسمی سامسونگ را فاش می‌کند، تصویری از محافظ نمایشگر گلکسی اس ۱۰ پلاس به‌اشتراک گذاشته است که وجود ماژول دوگانه‌ی دوربین سلفی را تایید می‌کند ولی ظاهرا سامسونگ تصمیم گرفته از روزنه‌ی دوگانه برای طراحی دوربین سلفی استفاده کند. درنتیجه، همان‌طور که در تصویر مشاهده می‌کنید، دو روزنه‌ با فاصله‌ی بسیار کم از یکدیگر روی نمایشگر دیده می‌شود. اگر دقت کنید می‌بینید که این طراحی باعث ایجاد فضایی بلااستفاده در گوشه‌ی بالای سمت راست نمایشگر شده است. باید ببینیم با چنین طراحی چه تغییراتی در طراحی استاتوس بار به‌وجود خواهد آمد. ظاهرا در گوشه‌ی بالایی سمت راست گوشی هوشمند، نوار وظیفه غیرقابل استفاده خواهد بود. 

باید دید واقعا سامسونگ قصد دارد گلکسی اس ۱۰ پلاس را با چه طراحی به بازار عرضه کند. اگر رندرهای فاش‌شده، اطلاعات درستی را به‌اشتراک گذاشته باشند، انتظار می‌رود که حاشیه‌ی بالایی و پایینی گلکسی اس ۱۰ پلاس باریک‌تر از نسل گلکسی اس ۹ شده باشد. به‌ اعتقاد یکی از افراد داخل شرکت سامسونگ که پرچمدار بعدی این شرکت را دیده است، گلکسی اس ۱۰ پلاس، طراحی شگفت‌انگیزی خواهد داشت. 

گلکسی اس 10 پلاس

البته طراحی مفهومی دیگری از گلکسی S10 پلاس به‌اشتراک گذاشته شده است که در کنار آن گلکسی S10 نیز دیده می‌شود. مدل معمولی، تنها دارای یک دوربین سلفی و در نتیجه تنها دارای یک روزنه‌ی دوربین سلفی روی نمایشگر است که به‌نظر می‌رسد وجود تنها یک روزنه‌ی کوچک، مزاحمت کمتری را برای کاربران ایجاد می‌کند.

این اطلاعات، خبری تکان‌دهنده را تایید می‌کنند. تقریبا تمامی گوشی‌های هوشمند ۲۰۱۹ قرار است با روزنه روی نمایشگر به بازار عرضه شوند. حتی اگر این موضوع به‌صورت اغراق‌آمیزی مطرح شده باشد، طبیعی است که شاهد طراحی روزنه‌ی روی نمایشگر، به‌ویژه در میان گوشی‌های هوشمند گلکسی باشیم. 

منبع gsmarena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده