گلکسی اس 10 پلاس احتمالا دارای نسبت نمایشگر به بدنه ۹۳.۴ درصد خواهد بود

گلکسی اس 10 پلاس احتمالا دارای نسبت نمایشگر به بدنه ۹۳.۴ درصد خواهد بود

بر اساس جدیدترین شایعات، گلکسی اس ۱۰ پلاس سامسونگ قرار است ضمن داشتن یک باتری قدرتمند، از نسبت نمایشگر به بدنه‌ی ۹۳.۴ درصد بهره‌‌مند باشد.

بر اساس شایعه‌ای جدید که به‌تازگی در فضای اینترنت پخش شده است، بزرگ‌جثه‌ترین مدل از گلکسی اس ۱۰ سامسونگ قرار است به باتری ۴/۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی مجهز شود. همچنین گفته می‌شود که این دستگاه دارای نسبت نمایشگر به بدنه‌ی ۹۳.۴ درصد خواهد بود.

در کنار این‌ها، ظاهرا +Samsung Galaxy S10 قرار است بدون جک ۳.۵ میلی‌متری هدفون عرضه شود؛ گرچه این موضوع می‌تواند برخی از کاربران را ناراحت کند، اما بد نیست به این نکته اشاره کنیم که سامسونگ یکی از آخرین شرکت‌های سازنده‌ی گوشی‌های هوشمند است که هنوز پرچمدارانی با جک هدفون عرضه می‌کند.

بر اساس آنچه تاکنون شنیده‌ایم، پرچمدار بعدی سامسونگ (یعنی گلکسی S10) قرار است در سه مدل جداگانه روانه‌ی بازار شود؛ دو مدل از این سه مدل، دارای نمایشگر ۵.۸ اینچ خواهند بود و مدل دیگر به نمایشگر ۶.۴۴ اینچ تجهیز خواهد شد. یکی از مدل‌های ۵.۸ اینجی، در حقیقت قرار است مدل اقتصادی گلکسی اس ۱۰ باشد و ضمن بهره‌مندی از ۶۴ گیگابایت حافظه‌ی داخلی، برخلاف پرچمداران چند سال اخیر سامسونگ که نمایشگری خمیده دارند، به نمایشگری تخت مجهز شود. 

گزارش‌ها حاکی از آن است که کره‌ای‌ها در پی استفاده از حسگر اثر انگشت زیر نمایشگر در پرچمداران سال آینده‌ی خود هستند؛ همچنین اخیرا در شایعه‌ای اعلام شد که به‌لطف معرفی نسل جدید نمایشگرهای موبایلی سامسونگ، در مدل جدید سری گلکسی S، شاهد حضور دوربین و دیگر حسگرها در زیر نمایشگر خواهیم بود. در ضمن گفته می‌شود که نمایشگر گلکسی اس ۱۰، با بهره‌گیری از یک نوع فناوری خاص که می‌توان آن را شبیه به فناوری القای استخوانی دانست، توانایی انتقال صدا را هم دارد.

سامسونگ گلکسی اس 9 و اس 9 پلاس / Samsung Galaxy S9 & S9 plus

تمامی این موارد در نهایت باعث خواهند شد که در جدیدترین گوشی سامسونگ شاهد نمایشگر «واقعا بدون‌حاشیه» با نسبت نمایشگر به بدنه‌ی بسیار بالا باشیم. اگر پیگیر اخبار بوده باشید، می‌دانید که شیائومی برای دستیابی به نسبت نمایشگر به بدنه‌ی بالا در می میکس ۳، مجبور شد دوربین و برخی حسگرها را به بخش کشویی پشتی این گوشی، منتقل کند. آن‌طور که شایعات می‌گویند، سامسونگ قصد ندارد چنین رویکردی را در پیش بگیرد. اگر اس ۱۰ به نسل جدید نمایشگرهای سامسونگ مجهز شود، می‌توان بهره‌مندی آن از نسبت نمایشگر به بدنه‌ی ۹۳.۴ درصد را امری حتمی دانست.

به‌احتمال زیاد، دلیل اصلی نبود جک هدفون در گوشی گلکسی اس ۱۰، وجود فضای بیشتر برای نمایشگر جدید و البته باتری ۴/۰۰۰ میلی‌آمپرساعتی خواهد بود. با این‌همه، عملی‌کردن این کار از سوی Samsung می‌تواند اتفاق عجیبی باشد؛ خصوصا از این‌جهت که کره‌ای‌ها همواره اپل را به دلیل حذف جک هدفون مورد انتقاد قرار داده‌اند.

دیدگاه شما در این زمینه چیست؟ نظرات خود را با زومیت در میان بگذارید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده