تصاویر جدیدی از قاب و قلم S Pen گلکسی نوت 9 سامسونگ منتشر شد

تصاویر جدیدی از قاب و قلم S Pen گلکسی نوت 9 سامسونگ منتشر شد

در حالی که بیش از یک هفته به رونمایی گلکسی نوت ۹ سامسونگ باقی مانده است، تصاویر متنوع و جدیدی از قاب و قلم  S Pen آن منتشر شد.

براساس آخرین گزارش‌ها، قرار است گلکسی نوت ۹  سامسونگ در تاریخ ۹ آگوست برابر با ۱۸ مردادماه در رویدادی بزرگ در نیویورک رونمایی شود.

با اینکه هنوز تا زمان رونمایی مهلت باقی مانده، تصاویر مختلف و متنوعی از قاب و قلم S Pen آخرین پرچمدار سامسونگ، Galaxy Note 9 منتشر شده است. 

تصاویر به‌صورت آنلاین در وب‌سایت AllAboutSamsung رویت شده‌اند و قلم S Pen را در رنگ‌های مختلف و متنوع به‌علاوه قاب گوشی به‌علاقه‌مندان نشان می‌دهد. به‌نظر می‌رسد تصاویر به‌صورت قانونی و رسمی از سوی وب‌سایت مربوطه منتشر شده‌اند، ولی هنوز کسی این موضوع را تایید نکرده است. لازم به ذکر است پیشتر پرداخته بود. زمانی که Samsung اطلاعیه‌ی مربوط به رویداد رونمایی گلکسی نوت ۹ را منتشر کرد، قلم S Pen را به‌رنگ زرد نشان داد. همان‌طور که در تصاویر فاش‌شده نشان داده می‌شود، قلم S Pen در رنگ‌های متنوع دیگری نیز دیده می‌شود. براساس تصاویر منتشرشده، انتظار می‌رود قلم S Pen را در رنگ‌های مشکی، زرد، صورتی و قهوه به‌ بازار عرضه شود. 

علاوه‌بر قلم S Pen، رندرهای مختلفی از قاب گوشی گلکسی نوت ۹ نیز به‌اشتراک گذاشته شده است که تنوع رنگ و مدل آن را به‌خوبی نشان می‌دهد. قاب‌ها در رنگ‌های بنفش، آبی، قهوه‌ای و مشکی رویت می‌شود. مدل قاب‌های گلکسی نوت ۹ متنوع است مثلا قاب LED View، شباهت زیادی به قاب Clear View دارد. تصاویر متنوع ٰقاب Clear View Case را در ادامه مشاهده می‌کنید: 

قاب LED View در رنگ‌های بنفش، آبی و مشکی نشان داده شده است؛  در رندرهای قاب در حالت ایستاده، می‌توان گوشی را از زاویه‌های مختلف مشاهده کرد. در ادامه تصاویری از قاب LED View Cover را مشاهده می‌کنید:‌

 قاب Protective Standing، در رنگ‌های مشکی و نقره‌ای در تصاویر دیده می‌شود که ظاهرا قاب بزرگ‌تری نسبت به بقیه به‌نظر می‌رسد. در ادامه تصاویری از قاب Protective Standing Cover را مشاهده می‌کنید: 

قاب Leder، قاب معمولی گلکسی نوت ۹ خواهد بود که در رنگ‌های قرمز، قهوه‌ای، مشکی و سفید در تصاویر دیده می‌شود. در ادامه تصاویر قاب Leder Cover را مشاهده کنید: 

آخرین قاب هم قاب سیلیونی است که نیازی به توضیح دادن ندارد و در رنگ‌های مشکی، سفید، صورتی، بنفش و نقره‌ای در دسترس خواهد بود. در ذیل تصاویر قاب Silicone Cover را مشاهده می‌کنید: 


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید