تصاویر مفهومی منتسب به گلکسی نوت 9 سامسونگ، طراحی و رنگ‌بندی آن را افشا کرد

سه‌شنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۰
مطالعه 5 دقیقه
تصاویر رندر شده‌ی منتسب به گلکسی نوت ۹ و شماره مدل‌های مربوط به قلم S Pen، رنگ‌بندی و طراحی گوشی هوشمند کهکشانی سامسونگ را فاش کرده است.

پس از انتشار مقاله‌های مختلف در مورد ویژگی‌های سخت‌افزاری احتمالی گلکسی نوت ۹ سامسونگ در فضای وب، اکنون می‌توان پیش زمینه‌ای از قابلیت‌ها و بهبودهایی که قرار است در مراسم معارفه‌ی رسمی روز ۱۸ مرداد ۹۷ (۹ آگوست) معرفی شوند، در ذهن داشت. زومیت را همراهی کنید.

اما مطلب به این معنا نیست که روند انتشار شایعه‌ها و افشاگری‌ها متوقف شده است. به واقع، آخرین دسته از تصاویر رندر شده‌ی مربوط به گلکسی نوت ۹، نمای ظاهری عمیق‌تری از آن در اختیار کاربران گذاشت. همان‌طور که از قبل اطلاع دارید، متاسفانه سامسونگ هیچ‌گونه تغییر قابل توجهی در بخش طراحی فبلت جدید خود نسبت به گلکسی نوت ۸ نخواهد داد. با این حال هنوز هم شاهد پنل جلویی خمیده و صفحه نمایش بی‌حاشیه در تمامی اطراف گوشی با طراحی بدون بریدگی خواهیم بود. تنها موردی که تغییر خواهد یافت، محل قرارگیری حسگر اثر انگشت است که به منظور جلوگیری از افتادن لکه‌های تصادفی به لنز دوربین به بخش زیرین دوربین و فلش منتقل خواهد شد. 

گلکسی نوت ۹ سامسونگ همراه با کاور محافظ

البته تصاویر رندر شده‌ای که به تازگی منتشر شده، نمی‌تواند به طور قطعی درست و دقیق باشد؛ زیرا تصاویر یاد شده صرفاً براساس شایعه‌ها ساخته می‌شوند. با این حال حداقل می‌تواند به نسخه‌ی نهایی گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ سامسونگ نزدیک باشد. علاوه‌بر این تصاویر و شایعه‌ها، به تازگی رنگ‌بندی گلکسی نوت ۹ احتمالی براساس شماره مدل‌های قلم اِس پِن فاش شده است که می‌تواند بر درستی تصاویر یاد شده صحه بگذارد.

تصاویر مفهومی گلکسی نوت ۹ سامسونگ براساس گزارش‌های قبلی

گزارش‌های مختلف نشان از این دارند که فبلت گلکسی نوت ۹ با رنگ‌های مشکی، آبی، خاکستری و لاوِندر (گلی به رنگ بنفش روشن) در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. حتی گفته می‌شود که سامسونگ در نظر دارد تا نسخه‌ی دیگری از گلکسی نوت ۹ را با سایه‌ای از رنگ طلایی معرفی کند؛ اما در صورت صحت داشتن تصاویر مفهومی و شماره مدل‌های مربوط به قلم اس پن، نباید انتظار معرفی گلکسی نوت ۹ طلایی را داشت.

قلمS Pen همیشه هم‌رنگ با فبلت گلکسی نوت ۹ عرضه می‌شود؛ به همین دلیل است که از روی شماره مدل قلم یاد شده می‌توان به رنگ‌بندی فبلت پرچمدار سامسونگ پی برد. قلم S Pen جدید گلکسی نوت ۹ دارای شماره مدل EJ-PN960 است. در ادامه می‌توانید شماره مدل دقیق هر یک از قلم‌ها را به تفکیک رنگ مشاهده کنید.

  • EJ-PN960BBEGWW: مشکی
  • EJ-PN960BJEGWW: خاکستری
  • EJ-PN960BVEGWW: بنفش روشن
  • EJ-PN960BLEGWW: آبی
  • EJ-PN960BAEGWW: قهوه‌ای

فهرست یاد شده فاقد رنگ طلایی است؛ این در حالی است که دعوتنامه مراسم جعبه گشایی گلکسی نوت ۹ به فبلتی با رنگ طلایی اشاره دارد. شاید سامسونگ در نظر دارد که این رنگ به خصوص را در آینده‌ی نزدیک و به طور اختصاصی برای یک کشور یا منطقه‌ی خاص معرفی کند. طبق گزارش‌های قبلی، سامسونگ ممکن است گلکسی نوت ۹ را با رنگ جدیدی از قهوه‌ای عرضه کند. همان‌طور که واقف هستید، شرکت یاد شده در گذشته هم اقدام به عرضه‌ی رنگ جدید مشابهی برای گلکسی نوت ۲ کرد. همچنین، چند سال پیش شرکت سامسونگ گوشی گلکسی اس ۶ قهوه‌ای رنگ را به طور اختصاصی برای کشور بریتانیا عرضه کرد.

رنگ‌بندی فرضی و احتمالی گلکسی نوت ۹ سامسونگ

انتظار می‌رود که قلم اس پن علاوه‌بر تغییر در رنگ‌بندی، شامل بهبودها و پیشرفت‌های قابل توجهی در بخش عملکرد شود. این پیشرفت می‌تواند پشتیبانی از فناوری نام آشنای بلوتوث به منظور کنترل از راه دور دکمه‌ی شاتر دوربین گلکسی نوت ۹ و پخش موسیقی باشد. حتی شایعه‌هایی مبنی‌بر عمل کردن قلم اس پن به عنوان یک اسپیکر بلوتوث مطرح شده است که چندان واقعی به نظر نمی‌رسد و به دور از تصور است. سامسونگ گوشی گلکسی نوت ۹ را در تاریخ ۱۸ مرداد در شهر نیویورک رونمایی خواهد کرد.

گوشی هوشمند گلکسی نوت ۹ سامسونگ را چگونه ارزیابی می‌کنید؟ کدام‌یک از رنگ‌های فبلت پرچمدار این شرکت مورد پسند شما است؟ لطفا نظرات خود را در بخش دیدگاه وب‌سایت به اشتراک بگذارید.

مطالب مشابه

نظرات