تصاویر جدید، نمایشگر کشیده و طراحی هواوی پی 11 پلاس را نشان می‌دهند

تصاویر جدید، نمایشگر کشیده و طراحی هواوی پی 11 پلاس را نشان می‌دهند

تصاویر جدیدی منتشر شده است که نسخه پلاس هواوی پی ۱۱ را به نمایش می‌گذارند؛ این مدل به نمایشگر کشیده مجهز خواهد بود.

شرکت چینی هواوی، چند هفته پیش از سری میت ۱۰ شامل میت ۱۰، میت ۱۰ پرو، میت ۱۰ پورشه دیزاین و میت ۱۰ لایت رونمایی کرد. با این وجود، اکنون بسیاری به دنبال محصولاتی هستند که توسط این سازنده در بهار معرفی می‌شود که احتمالاً شرکت هواوی از این گوشی‌ها با نام پی ۱۱ و پی ۱۱ پلاس رونمایی خواهد کرد.

تِرِند رایج در بازار گوشی‌ هوشمند، سازندگان را مجاب کرده است تا پرچم‌داران خود را با نمایشگر کشیده ارائه دهند. هواوی با معرفی میت ۱۰ پرو از این رویه پیروی کرد؛ سازندگان دیگر نیز نظیر سامسونگ و اپل، محصولاتی مجهز به نمایشگر کشیده عرضه کرده‌اند. در سال آینده نیز احتمال دارد که همچنان گوشی‌های هوشمند با صفحه‌نمایش کشیده عرضه شود؛ این موضوع شامل سری پی ۱۱ هواوی نیز خواهد شد که احتمالاً با نمایشگر کشیده عرضه می‌شوند.

تصویر جدید گوشی پی ۱۱ پلاس هواوی، به این موضوع اشاره دارد که نسخه‌ی پلاس پرچم‌دار جدید چینی‌ها از سری پی به نمایشگر کشیده با نسبت تصویر ۲ به ۱ مجهز می‌شود. البته صفحه‌نمایش کشیده تنها ویژگ پی ۱۱ پلاس هواوی نخواهد بود. این تصاویر تأیید می‌کنند که پی ۱۱ پلاس مانند نسل قبل از حسگر اثر انگشت در پنل جلو بهره می‌گیرد. در گوشی پرچم‌دار پی ۱۰ و فبلت رده‌بالای میت ۱۰ نیز حسگر اثر انگشت به پنل جلو منتقل شده و هواوی آن‌ را با دکمه‌ی هوم ادغام کرده است.

در پنل پشتی پی ۱۱ پلاس، دوربین دوگانه دیده می‌شود که کمی برآمدگی دارد؛ البته در سری پی ۱۰، برآمدگی دوربین وجود نداشت. با توجه به برآمدگی دوربین، این احتمال وجود دارد که تصاویر فاش‌شده مربوط به یک مدل آزمایشی از پی ۱۱ پلاس هواوی باشد؛ به همین جهت، ممکن است نسخه نهایی تفاوت‌هایی با مدل فاش‌شده داشته باشد. جدا از برآمدگی لنزهای دوربین، باید اشاره کرد که پنل پشتی پی ۱۱ پلاس از جنس شیشه نیست و مانند پی ۱۰ پلاس، فلزی خواهد بود.

پی 11 پلاس هواوی

در لبه‌ی پایین گوشی، جک ۳.۵ میلی‌متری صدا به همراه درگاه یواس‌بی نوع سی قرار گرفته است و بلندگوی اصلی نیز در لبه‌ی پایین پی ۱۱ پلاس هواوی دیده می‌شود. بنابراین هواوی جک هدفون را مانند میت ۱۰ پرو از پرچم‌داران جدیدش حذف نکرده است؛ البته اگر چینی‌ها، جک هدفون را از نسخه نهایی پرچم‌داران جدید خود کنار نگذارند!

هنوز برای پیش‌بینی در مورد پرچم‌داران جدید هواوی، کمی زود است؛ با این وجود، انتظار می‌رود پی ۱۱ به همراه پی ۱۱ پلاس اواخر ماه فوریه در نمایشگاه MWC 2018 در شهر بارسلون به نمایش گذاشته شود. البته در ماه فوریه، تنها هواوی از پی ۱۱ به همراه پی ۱۱ پلاس رونمایی نخواهد کرد؛ گفته می‌شود سامسونگ، امسال زودتر از موعد گوشی‌های پرچم‌دار خود را معرفی می‌کند و به همین جهت، انتظار داریم گلکسی اس ۹ به همراه گلکسی اس ۹ پلاس تا پیش از آغاز نمایشگاه MWC 2018، توسط این سازنده کره‌ای رونمایی شود.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید