گلکسی ایکس سامسونگ مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر Bio Blue 4K خواهد شد

گلکسی ایکس سامسونگ مجهز به صفحه نمایش انعطاف پذیر Bio Blue 4K خواهد شد

گلکسی ایکس گوشی جدید سامسونگ است که شایعات بسیاری در مورد آن و صفحه نمایش انعطاف پذیر آن به گوشی می‌رسد حال به نظر می‌رسد سامسونگ در این گوشی از پنل با رزولوشن 4K با نام Bio Blue استفاده خواهد کرد.

صفحات نمایش در سال‌های اخیر پیشرفت‌های زیادی داشته‌اند و بسیاری از گوشی‌های هوشمند دارای صفحات نمایش با رزولوشن QHD هستند. حتی با پیشرفت پنل‌های امولد استفاده از این پنل‌ها رواج بسیاری پیدا کرده است و حتی اپل نیز در آیفون سال 2017 از این پنل‌ها بهره‌ خواهد برد.

اما سامسونگ به عنوان یکی از پیشروان زمینه‌ی ساخت پنل‌های صفحات نمایش همواره در تلاش برای بهبود است. Galaxy X یکی از گوشی‌هایی است که انتظار آن را در سال ۲۰۱۷ خواهیم کشید. این گوشی براساس شایعات جدید مجهز به پنل خم شونده با رزولوشن عجیب 4K خواهد شد که آن را برای استفاده در زمینه‌ی واقعیت مجازی مناسب‌تر خواهد کرد. حتی شایعات خبر از استفاده‌ی سامسونگ ار پنل 4K در گلکسی اس 8 نیز می‌دهند.

پنل‌های انعطاف پذیر در سال ۲۰۱۳ توسط سامسونگ به نمایش گذاشته شدند و سپس صفحات نمایش با لبه‌های خمیده راه خود را به نسخه‌های اج گوشی‌های هوشمند این کمپانی باز کردند و حالا به نظر می‌رسد آینده‌ی این فناوری پنل‌های انعطاف‌پذیر است.

تصور گوشی با صفحه نمایش انعطاف پذیر بسیار جذاب است و آینده نیز برای این پنل‌ها بسیار روشن است و باعث می‌شود همگی انتظار سالی خوب را در ۲۰۱۷ داشته باشیم.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده