لپ تاپ هواوی میت بوک 16 در تاریخ ۲۹ اردیبهشت معرفی خواهد شد

لپ تاپ هواوی میت بوک 16 در تاریخ ۲۹ اردیبهشت معرفی خواهد شد

انتظار می‌رود هواوی در کنار میت بوک 16، از محصولات دیگری مانند هدست واقعاً بی‌سیم فری بادز 4 در تاریخ ۲۹ اردیبهشت‌ماه رونمایی کند.

پس از مشکلاتی که هواوی به دلیل تحریم‌های سخت‌گیرانه‌ی ایالات متحده با آن‌ها مواجه شد، شرکت چینی تلاش می‌کند با کسب سهم بیشتر از بازار گجت‌های قابل‌ حمل مانند لپ‌تاپ‌، ضرر به‌وجودآمده از افت فروش تلفن هوشمند را جبران کند. یکی از این گام‌ها معرفی لپ‌تاپ میت بوک ۱۶ خواهد بود که به گفته‌ی GSMArena ، در ۱۹ می (۲۹ اردیبهشت) معرفی خواهد شد.

رویداد پیشروی هواوی تنها به معرفی میت بوک ۱۶ خلاصه نمی‌شود و شرکت چینی در نظر دارد از هدست واقعاً بی‌سیمی به نام فری بادز ۴ نیز رونمایی کند. این رویداد که تیزرهایی از آن در ویبو منتشر شده است، در چین برگزار خواهد شد.

میت بوک ۱۶ با لپ‌تاپ میت بوک دی ۱۶ متفاوت خواهد بود؛ البته دقیقاً نمی‌دانیم چه تفاوت‌هایی دارند و متأسفانه در گزارش اشاره‌ای به تفاوت سخت‌افزاری یا ظاهری دو محصول نشده است. میت بوک دی ۱۶ اکنون در بازار وجود دارد و علاقه‌مندان می‌توانند به خرید آن اقدام کنند.

از جمله محصولات دیگری که انتظار می‌رود در رویداد هواوی معرفی شوند، ساعت هوشمند واچ ۴ ایکس برای کودکان، ترازوی Scale 3 Pro، روتر اچ ۶ و دو مانیتور برای رایانه شخصی خواهد بود. یکی از مانیتورها مناسب محیط اداری خواهد بود و مدل دیگر برای حوزه‌ی گیمینگ عرضه می‌شود. متأسفانه گزارش به جزئیات مشخصات سخت‌افزاری مانیتورهای هواوی اشاره‌ای نکرده است.

تصویر مقاله به لپ‌تاپ میت بوک دی ۱۶ هواوی تعلق دارد.

منبع GSMArena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده