ابزار مبتنی‌بر ChatGPT به‌طور غیررسمی به گوگل کروم اضافه شد

شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
لوگو آیکون گوگل کروم روی نمایشگر گوشی
یک توسعه‌دهنده‌ی مستقل با مدل زبانی GPT-3 (نسخه‌ی ساده‌تر فناوری به‌کاررفته در ChatGPT) افزونه‌ای ساخته است که توییت‌های طولانی را خلاصه می‌کند.
تبلیغات

یکی از تغییرات مهمی که ایلان ماسک در توییتر اعمال کرد، تغییر قیمت سرویس اشتراکی Twitter Blue به ماهانه هشت دلار بود. این سرویس اشتراکی مدتی قبل میزبان قابلیت جدیدی برای ارسال توییت‌های طولانی شد. در این توییت‌ها محدودیت کاراکتر از ۲۴۰ به ۴٬۰۰۰ مورد می‌رسد.

کاربران توییتر سال‌ها است به خواندن پست‌های کوتاه عادت کرده‌اند و همچنان رابطه‌ی خوبی با توییت‌های طولانی ندارند. هوش مصنوعی که در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی تجربه کرده است، اکنون می‌تواند نکات مهم متن‌های طولانی را استخراج کند.

یک توسعه‌دهنده، افزونه‌ی جدیدی به نام Summarize Tweet: I Ain't Reading All That برای موتور کرومیوم توسعه داده است که از مدل زبانی GPT-3 برای تحلیل توییت‌های طولانی و تبدیل آن‌ها به توییت‌های کوتاه با حداکثر ۲۴۰ کاراکتر استفاده می‌کند. این افزونه عملکرد سریعی دارد، منابع زیادی را در سیستم درگیر نمی‌کند و استفاده از آن ساده است.

افزونه‌ی جدید را می‌توانید از فروشگاه آنلاین گوگل کروم برای این مرورگر دانلود کنید. پس از نصب، با کلیک روی گزینه‌ی I Ain't Reading All That می‌توانید توییت‌های طولانی را خلاصه کنید. این افزونه روی تمامی مرورگرهای ساخته‌شده با کرومیوم نظیر اج و ویوالدی نیز کار می‌کند.

خلاصه‌سازی متن یکی از اصلی‌ترین ابزارهای نسخه‌ی جدید اج است. مایکروسافت به‌هنگام معرفی این نسخه گفت اج جدید از هوش مصنوعی پیشرفته‌تر از ChatGPT استفاده می‌کند که توانایی خلاصه کردن متن‌های طولانی را دارد. مایکروسافت همچنین هوش مصنوعی را به موتور جست‌و‌جوی بینگ اضافه کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات