از این پس در نسخه وب توییتر، تصاویر را به صورت کامل تماشا کنید

شنبه ۲۲ آبان ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۷
مطالعه 2 دقیقه
توییتر بعد از غیرفعال کردن برش خودکار تصاویر در اندروید و iOS، حالا این قابلیت را برای کاربران نسخه وب خود نیز فراهم کرده است و افراد می‌توانند تصاویر را در اندازه کامل مشاهده کنند.
تبلیغات

توییتر در پاسخ به شایعاتی که درباره حذف خودکار قسمتی از تصاویر در پلتفرمش مطرح شده بود، این ایراد را برطرف کرد و حالا کاربران می‌توانند علاوه بر اندروید و iOS، در نسخه وب توییتر نیز تصاویر را هنگام اسکرول کردن، به‌طور کامل مشاهده کنند.

به گزارش verge، این ویژگی برای قسمت پیش‌ نمایش تصاویر، قبل از انتشار آن‌ها نیز صدق می‌کند و می‌توانید قبل از ارسال پست، نحوه نمایش کامل تصویر مد نظرتان را مشاهده کنید.

تغییرات مداومی که توییتر در نحوه مدیریت تصاویر اعمال می‌کند، در نتیجه شایعاتی است که برخی از کاربران در مورد برش خودکار بخشی از تصاویر در قسمت پیش‌ نمایش توییت‌ها مطرح کرده بودند.

این کاربران ادعا کرده بودند که الگوریتم برش خودکار توییتر طوری طراحی شده است که افراد سفید پوست را تشخیص دهد و چهره‌های آن‌ها را بیشتر از چهره‌های افراد رنگین پوست نمایش دهد.

بررسی‌های توییتر درباره این موضوع نشان داد که این مشکل موضوعیت ندارد و الگوریتم برش خودکارش مغرضانه تصاویر را برش نمی‌زند، اما همچنان محض احتیاط قابلیت برش خودکار را غیرفعال کرده است.

واقعیت این است که بحث در مورد مغرضانه بودن یا نبودن برش خودکار توییتر دیگر اهمیتی ندارد، چرا که به هر صورت تجربه کاربری توییتر با انجام این تغییر پیشرفت زیادی داشته است و کاربران دیگر می‌توانند بدون کیلیک کردن روی هر عکس، نسخه کامل آن را مشاهده کنند.

شنا درباره اقدام توییتر برای نمایش کامل عکس‌ها در قسمت پیش‌نمایش آن‌ها چه دیدگاهی دارید؟ آیا شما از برش خودکار توییتر ناراضی بودید؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات