توییتر حساب‌های کاربری غیرفعال را حذف می‌کند

توییتر حساب‌های کاربری غیرفعال را حذف می‌کند

توییتر اطلاع‌رسانی به صاحبان حساب‌های کاربری غیرفعال برای تعیین تکلیف آن‌ها را آغاز کرده است.

توییتر از ۱۱ دسامبر روند حذف حساب‌های کاربری غیرفعال در این شبکه‌ی اجتماعی را آغاز خواهد کرد. این شبکه‌ی اجتماعی تصمیم گرفته است حساب‌های کاربری‌ای را حذف کند و نام کاربری‌شان را دراختیار متقاضیان دیگر قرار دهد که ۶ ماه از زمان آخرین فعالیت آن‌ها گذشته است.

یکی از سخن‌گویان توییتر با تأیید این خبر به پایگاه خبری ورج گفت:

به‌عنوان بخشی از فعالیت‌های ما به‌منظور ایجاد بستر لازم برای ارتباط همگانی، تصمیم گرفته‌ایم حساب‌های کاربری غیرفعال را حذف کنیم تا افراد به محیطی اتکاپذیرتر در توییتر دسترسی داشته باشند. در‌همین‌زمینه و براساس قوانین مرتبط با حساب‌های کاربری غیرفعال خودمان، می‌خواهیم کاربران را به استفاده از حساب‌های کاربری خود تشویق کنیم. اطلاع‌رسانی به تعداد زیادی از صاحبان حساب کاربری‌ای را شروع کرده‌ایم که در ۶ ماه گذشته وارد حساب خود نشده‌اند. به این کاربران اطلاع داده شده که به‌دلیل غیرفعال‌بودن، حساب آن‌ها برای همیشه حذف خواهد شد.

براساس این گزارش، روند حذف حساب‌های کاربری غیرفعال توییتر چند ماه طول خواهد کشید و آن‌ها هم‌زمان حذف نمی‌شوند. اگر کاربری تصمیم گرفته است نام کاربری حساب غیرفعالش را تصاحب کند، باید منتظر حذف‌شدن آن حساب باشد.

براساس گزارش ورج، بخش زیادی از حساب‌هایی که در این فرایند حذف می‌شوند، به افرادی متعلق هستند که از دنیا رفته‌اند. توییتر می‌گوید هنوز برنامه‌ای برای گرامی‌داشت صاحبان فوت‌شده‌ی حساب‌های کاربری خود ندارد؛ اما تیمی تشکیل شده تا روی این ایده کار کند.


منبع gsmarena

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید