اطلاعیه شرکت ارتباطات زیرساخت درباره اختلالات امروز اینترنت

اطلاعیه شرکت ارتباطات زیرساخت درباره اختلالات امروز اینترنت

زیرساخت درباره قطعی و اختلالات امروز اینترنت در برخی از اپراتورهای ثابت و همراه، اطلاعیه صادر کرد.

حدود ساعت ۱۴:۳۰ دقیقه ظهر امروز اینترنت بین‌الملل برخی از اپراتورهای ثابت و همراه در برخی از مناطق، به‌خصوص شهر تهران قطع شد و کاربران فقط به سایت‌های و برنامه‌های موجود در داخل کشور دسترسی داشتند.

زومیت پس از روبرو شدن کاربران با مشکل اینترنت، بلافاصه این موضوع را از شرکت ارتباطات زیرساخت و اپراتورهای اینترنتی پیگیری و نتایج آن را منتشر کرد.

اما شرکت ارتباطات زیرساخت به صورت رسمی نیز نسبت به مشکل وجود آمده واکنش نشان داد و اطلاعیه رسمی صادر کرد.

شرکت ارتباطات زیرساخت منبع مشکل به وجود آمده را از مدار خارج شدن بخشی از ظرفیت مرکز مخابراتی انقلاب اسلامی به مدت ۲۵ دقیقه اعلام کرده است.

در اطلاعیه رسمی شرکت ارتباطات زیرساخت در مورد اختلالات امروز اینترنت آمده است:

ظهر امروز به دلیل اختلال بوجود آمده در سیستم انتقال شرکت ارتباطات زیرساخت، بخشی از ظرفیت انتقال مرکز مخابراتی انقلاب اسلامی به مدت ۲۵ دقیقه از مدار خارج و باعث اختلال در سرویس‌های مشترکین این شرکت در برخی از مناطق تهران شد.

در زمان اختلال تعدادی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات اینترنت ثابت در دسترسی به اینترنت جهانی دچار مشکل شدند که با تلاش‌های تیم فنی شرکت ارتباطات زیرساخت مشکل شناسایی و در اسرع وقت مرتفع شد.

شرکت ارتباطات زیرساخت در راستای خط مشی کیفیت و مشتری مداری، ضمن پوزش جدی از مشترکین عزیز، تمام تلاش خود را برای پیشگیری از حوادث مشابه به کار می‌گیرد و خود را موظف به رعایت دستورالعمل‌ها درباره پرداخت جریمه به شرکت‌های سرویس گیرنده می‌داند.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید