نحوه ثبت‌نام تسهیلات بانکی بلوبانک و تجربه‌ دریافت آن

سه‌شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
وام بلوبانک
کاربران منتخب بلوبانک می‌توانند با ثبت درخواست آنلاین، بدون نیاز به ضامن و وثیقه و تنها در ۵ دقیقه، وام ۱۰ میلیون تومانی دریافت کنند.

بلوبانک (نئوبانک سامان) بانکی است که برای بهره‌مند‌شدن از خدمات آن، به مراجعه به شعب و پرکردن فرم‌های کاغذی و انجام فرایندهای معمول نیازی ندارید. درواقع، بلوبانک اولین بانک کاملاً دیجیتالیِ بانک سامان است که پیچیدگی‌های بانک‌های سنتی را ندارد و می‌توانید آنلاین و رایگان تمام عملیات و خدمات بانکی خود را ازطریق اپلیکیشنِ این پلتفرم انجام دهید.

بلوبانک از همان روزِ اول فعالیت برای ارائه‌ی تجربه‌ای جذاب و بدون دردسر در فرایندهای بانکی تلاش و به‌تازگی نیز درکنار تمام قابلیت‌های نوآورانه‌ی قبلی، سرویس وام بلوبانک را راه‌اندازی کرده است.

سرویس جدید بلوبانک به‌جای مسیر پرچالش دریافت وام که دزحال‌حاضر وجود دارد، راهی سریع و بی‌دردسر را برای بهره‌مندی از این تسهیلات فراهم می‌کند؛ راهی ساده که در آن از ضامن، وثیقه، بهره‌های زیاد و قسط‌‌‌بندی ناعادلانه‌ خبری نیست. در‌ادامه با زومیت همراه باشید تا با شرایط، مبلغ، سود و نحوه‌ی ثبت درخواست برای دریافت این تسهیلات آشنا شوید.

شرایط دریافت وام بلوبانک

بلوبانک برای اختصاص وام تا سقف ۱۰ میلیون تومان به کاربرانش، میانگین حساب آن‌‌ها را در سه ماه منتهی به زمان پرداخت ارزیابی می‌کند و امکان استفاده از این تسهیلات را دراختیار مشتریانی قرار می‌دهد که میانگین حسابشان در بازه‌ی سه‌‌ماهه، بیشتر از ۳ میلیون تومان باشد.

وام‌ بلوبانک به ضامن و وثیقه نیازی ندارد و تنها براساس اعتبارسنجی (بررسی نداشتن بدهی‌ یا چک برگشتی یا بدحسابی‌) و میانگین حساب مشتری به کاربران واجد‌شرایط پرداخت می‌شود.

مبلغ وام بلوبانک و نرخ سود آن

حداقل مبلغ وام بلوبانک ۳ میلیون تومان و حداکثر آن ۱۰ میلیون تومان اعلام شده است و مطابق با همان میانگین حساب سه‌ماهه‌ی منتهی به زمان پرداخت به کاربران پرداخت می‌شود. زمان بازپرداخت وام هم حداکثر ۶ ماهه خواهد بود؛ اما امکان انتخاب زمان کوتاه‌تر هم برای بازپرداخت وجود دارد.

از کاربرانی که وام خود را سرِ یک ماه و پیش از موعد قسط اول تسویه کنند، سود وام دریافت نمی‌شود. نرخ سود وام بلو‌بانک ۱۸ درصد و کارمزدِ آن حداکثر ۵ درصد خواهد بود که این میزان هم بسته به سابقه‌ی فعالیت هر کاربر می‌تواند کاهش پیدا کند.

ثبت درخواست وام بلوبانک

برای ثبت درخواست تسهیلات بلوبانک از اپلیکیشنِ این پلتفرم به بخش فروشگاه بروید و منو وام را انتخاب کنید. توجه کنید تنها درصورتی این منو را مشاهده خواهید کرد که شرایط لازم را برای دریافت وام داشته باشید و بانک صلاحیت شما را تأیید کرده باشد.

در این بخش، به وام‌های فعال‌شده دسترسی دارید و می‌توانید مبلغ و زمان بازپرداخت را تعیین کنید.

پس از انتخاب طرح مدنظر (سه‌ماهه یا شش‌ماهه)، گزینه‌ی درخواست تسهیلات را انتخاب کنید. در این مرحله، بانک درخواست شما را بررسی می‌‌کند و پس از تأیید قرارداد وام، نوبت به امضای دیجیتالِ شما می‌رسد.

با تأیید قرارداد، درخواستِ دریافت وام به سمات (سامانه‌ی متمرکز اطلاعات تسهیلات و تعهدات بانک مرکزی) ارسال می‌شود و پس از تأیید این سامانه، با فرضِ اینکه اختلال و مشکلی وجود نداشته باشد، وام بلوبانک تنها در چند دقیقه به حسابِ شما واریز می‌شود.

پس از دریافتِ وام، می‌توانید از همان منو وام در اپلیکیشن بلوبانک، جزئیات اقساط خود را مشاهده و با انتخاب از بین دو روش برداشت خودکار یا برداشت دستی، اقساط وام دریافتی را به‌صورت ماهانه پرداخت کنید.

کل فرایند ثبت‌نام برای وام ۱۰ میلیون تومانی بلوبانک و دریافت این تسهیلات کمتر از ۱۰ دقیقه زمان برد و مرحله‌ی تأیید خیلی سریع انجام شد. درواقع، از لحظه‌ای که برای دریافت وام اقدام می‌کنید تا زمانی‌که ۹ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان به حساب شما واریز می‌شود، تنها ۱۰ دقیقه طول خواهد کشید. دقت کنید که ۱۰۰ هزار تومان بابت کارمزد تسهیلات از مبلغ ۱۰ میلیون تومان کسر می‌‌شود.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود