هدفون بیتس استودیو بادز در گوش یکی دیگر از افراد سرشناس دیده شد

شنبه ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
الکس مورگان، ستاره فوتبال، به‌تازگی عکسی در صفحه اینستاگرامش به‌اشتراک گذاشته است که در آن، به‌‌نظر می‌رسد درون گوش‌هایش هدفون کاملاً بی‌سیم بیتس استودیو بادز قرار گرفته است.

اگر اخبار فناوری را دنبال کرده باشید، می‌دانید مدتی است اخبار زیادی از هدفون‌های آینده بیتس منتشر می‌شود. این در حالی است که بیتس برای مدت طولانی در سکوت خبری قرار داشت و عده‌ای بر این باور بودند که اپل این شرکت را کاملاً با خود ادغام کرده است و دیگر محصولی با برند بیتس را به بازار عرضه نمی‌کند. بااین‌حال، شواهد چیز دیگری نشان می‌دهد و از قرار معلوم، اپل و بیتس برای بازاریابی هدفون بی‌ سیم جدیدشان شگردهای تبلیغاتی جدیدی در نظر گرفته‌اند.

به‌طورکلی، بیتس به‌لطف دکتر دره (بنیان‌گذار بیتس) همواره روابط حَسنه‌ای با خوانندگان و ورزش‌کاران سرشناس داشته است و یکی از دلایل اپل برای خرید این شرکت نیز همین امر عنوان می‌شود. اکنون، اپل از این ویژگی برای تبلیغ محصول آینده‌اش بهره گرفته و در ماه‌های اخیر، هدفون استودیو بادز بارها در گوش افراد سرشناس دیده شده است. اکنون، الکس مورگان، یکی از ورزش‌کاران زن سرشناس جهان و عضو تیم ملی فوتبال ایالت متحده آمریکا، پستی در صفحه اینستاگرامی‌اش به‌اشتراک گذاشته که گویا در گوش‌های وی هدفون جدید بیتس قرار گرفته است.

درواقع، این شیوه بسیار آشنا به‌نظر می‌رسد؛ زیرا چندی پیش، لبران جیمز، بازیکن تیم لس‌آنجلس لیکرز، نیز در اقدامی مشابه پستی در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد و هدفون جدید غول دنیای فناوری را با رنگ سفید به‌نمایش گذاشت. تصاویر جیمز به‌صورت واضح جزئیات طراحی Studio Buds را نشان نمی‌داد؛ اما هدفون جدید بیتس به‌راحتی تشخیص‌دادنی بود؛ زیرا هدفون تو گوشی و بسیار متمایز از محصولات کنونی بیتس به‌‌نظر می‌رسید.

افزون‌براین، هدفون یادشده در موزیک‌ویدئو جدید رودی ریچ، خواننده و ترانه‌سرای رَپ، دیده شده است. موزیک‌ویدئو مذکور با عنوان «Late At Night» هدفون جدید بیتس را در حالی نشان می‌دهد که رودی ریچ برای ساخت موزیک وارد استودیو موزیک می‌شود که می‌تواند ارجاعی به نام محصول باشد. وی سپس هدفون‌ را از قاب شارژ بیضی‌شکل درمی‌آورد و در گوشش قرار می‌دهد. این موزیک‌ویدئو تقریباً طراحی هدفون آتی بیتس را نمایان و احتمالاً از عرضه نزدیک این هدفون حکایت می‌کند.

اکنون، الکس مورگان نیز همین کار را در اینستاگرامش انجام داده است. ناگفته نماند پست مورگان نشان‌دهنده ورود وی به تگزاس در آستانه بازی‌های دوستانه تیم ملی بانوان آمریکا در بازی‌های تدارکی برای آمادگی برای المپیک توکیو است. هدفون‌های استودیو بادز از لوگو متمایز بیتس و طراحی بدون ساقه بهره می‌برند. گفتنی است پست اینستاگرام مورگان هم‌سو با آیکون‌های افشاشده در نسخه بتای iOS 14.6 است که متعاقبا در پرونده FCC نیز نام‌گذاری آن مشخص شد.

مطالب مشابه

نظرات