ظرفیت باتری پهپاد DJI Mavic 3 نسبت به مدل قبل ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت

پنج‌شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۰
مطالعه 2 دقیقه
با توجه به تصاویر جدید فاش‌شده از پهپاد DJI Mavic 3، به‌ نظر می‌رسد این محصول نسبت به نسل قبل خود از باتری بزرگ‌تری بهره می‌برد و می‌تواند تا ۴۶ دقیقه بیشتر پرواز کند.

اخیرا شایعات زیادی در مورد پهپاد مورد انتظار DJI Mavic 3 در دسترس قرار گرفته است. به‌تازگی جزئیات دیگری در مورد این محصول در جدیدترین تصاویر فاش‌شده از آن در دسترس قرار گرفته است. بر اساس اعلام جی‌جی‌آی در توییتر، پهپاد DJI Mavic 3 در تاریخ ۵ نوامبر (۱۴ آبان ۱۴۰۰) معرفی خواهد شد.

به گزارش گیزموچاینا، پهپاد یادشده نسبت به نسل قبلی‌اش از نظر قابلیت‌های ضبط ویدئو و ویژگی‌های دیگر پیشرفت‌های زیادی خواهد داشت. تصاویر جدید نشان می‌دهد که این پهپاد همچنان از طراحی تاشو بهره می‌برد. در این تصاویر، فردی را می‌بینیم که یک کنترل از راه‌ دور ساده در دست دارد. گفته می‌شود کنترلر جدید RC Pro این شرکت فقط در بسته‌ی Mavic 3 Cine Premium قرار داده خواهد شد.

بر اساس اطلاعات به‌دست‌آمده از فروشندگان این محصول، ابعاد آن ۱۲۴ در ۴۲ در ۴۴ میلی‌متر خواهد بود و ظرفیت باتری آن تا ۳۰ درصد افزایش خواهد یافت.

در تصویر باتری DJI Mavic 3 به‌وضوح مشخص است که باتری این پهپاد نسبت به مدل‌های قبلی، ظرفیت بیشتری دارد. باتری این محصول از طریق بخش پشتی روی پهپاد نصب می‌شود که از این نظر شباهت زیادی با مدل DJI FPV دارد. شرکت سازنده از چهار چراغ ال‌ای‌دی در اطراف پهپاد مورد اشاره بهره برده است که وضعیت باتری و عملکرد روشن یا خاموش بودن را نشان می‌دهند.

جاسپر النز در حساب توییتر خود اعلام کرده که باتری پهپاد DJI Mavic 3 حدود ۳۰ درصد نسبت به مدل قبل بزرگ‌تر شده است و بدین مدت‌زمان پرواز آن تا ۴۶ دقیقه بیشتر خواهد بود. پیشرفت در بخش باتری یکی از مهم‌ترین عواملی است که می‌تواند روی مدل جدید پهپاد‌ها اعمال شود. البته هنوز نمی‌دانیم قیمت رسمی تعیین‌شده برای Mavic 3 چقدر است. با نزدیک شدن به تاریخ معرفی این محصول، اطلاعات بیشتری در مورد آن به‌ دست‌ خواهیم آورد.

نظر شما در مورد پهپاد Mavic 3 شرکت DJI چیست؟

مطالب مشابه

نظرات