کاهش شدید ارزش NFT اولین توییت جک دورسی؛ کم‌ترین پیشنهاد فقط ۱٫۶۲ دلار

یک‌شنبه ۸ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰
مطالعه 1 دقیقه
ارزش NFT اولین توییت جک دورسی، مؤسس توییتر که با قیمت ۲٫۹ میلیون‌دلار به‌فروش رسیده بود، بار دیگر کاهش یافت و حالا پایین‌ترین پیشنهاد برای خرید آن فقط ۱٫۶۲ دلار است.
تبلیغات

جک دورسی بنیان‌گذار توییتر، NFT اولین توییت خود را با قیمت ۱۶۴۰ اتر (معادل ۲٫۹ میلیون‌دلار در آن زمان) به‌فروش رساند. خریدار ایرانی‌الاصل این NFT چندماه قبل تصمیم گرفت این NFT را با قیمت ۵۰ میلیون‌دلار به‌فروش برساند، اما در آن زمان بیشترین رقم پیشهادی ۲ اتر (حدود ۶۲۵۰ دلار) بود که البته این رقم هنوز هم بسیار بیشتر از پیشنهاد‌های اخیر برای خرید NFT مذکور است.

به‌گزارش Neowin، درحال‌حاضر NFT اولین توییت جک دورسی که زمانی با قیمت درخورتوجه ۲٫۹ میلیون‌دلار به‌فروش رفت، اکنون با حذف چندین صفر، فقط ۲۹ دلار ارزش دارد. البته بیشترین پیشنهاد برای خرید این NFT در ماه آگوست به ۰٫۲۵ اتر (حدود ۴۰۰ دلار) هم رسید اما بار دیگر ارزش آن فقط به ۰٫۱۵ اتر (حدود ۲۴۳ دلار) کاهش یافته است. جالب این‌که کم‌ترین پیشنهاد برای خرید این توکن معادل ۰٫۰۰۰۱ اتر یا ۱٫۶۲ دلار است.

اکنون باید ببینیم آیا مالک NFT اولین توییت جک دورسی حاضر به‌فروش این دارایی دیجیتال با چنین قیمت‌هایی خواهد بود یا خیر. وی در یکی از مصاحبه‌های اخیر خود اعلام کرده است تا زمانی‌که پیشنهاد بالایی دریافت نکند، این NFT را نخواهد فروخت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات