اتریوم در صورت پیروی از الگوی بیت‌کوین، احتمالاً رشدی انفجاری را تجربه می‌کند

یک‌شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۲ - ۱۳:۱۳
مطالعه 1 دقیقه
اتریوم | Ethereum
بر اساس اعلام تحلیلگر معروف حوزه‌ی رمزارز، شرایط لازم برای رشد شدید قیمت اتریوم آماده است.
تبلیغات

تحلیلگر محبوب بازار رمزارز می‌گوید درحال‌حاضر سخت است که در پلتفرم قراردادهای هوشمند اتریوم (ETH) شاهد بازار نزولی باشیم. به‌نوشته‌ی دیلی هادل، تعداد دنبال‌کنندگان حساب توییتر این معامله‌گر که با نام مستعار Inmortal شناخته می‌شود به ۱۹۴۹۰۰ نفر رسیده و با انتشار پستی اعلام کرده اکنون اتریوم با قیمت ۲۰۰۰ دلاری مثل بیت کوین با قیمت ۶۰۰۰ دلاری در سال ۲۰۱۹ است.

Inmortal خاطرنشان کرد قیمت اتریوم به اوج کاهش قیمت این رمزارز در تابستان ۲۰۲۲ رسیده است. هر واحد از دومین رمزارز بزرگ جهان از نظر ارزش بازار در لحظه‌ی نوشته‌شدن این مقاله با قیمت ۱۹۱۵ دلار معامله‌ می‌شود. این تحلیلگر همچنین نگاه مثبتی به بازار کلی ارزهای دیجیتال در سال آینده دارد.

Inmortal در بخشی از توضیحاتش گفت: «استراتژی من ساده است. فکر می‌کنم قیمت‌ها در سال آینده بالاتر از قیمت‌های کنونی خواهد بود و بنابراین خرید می‌کنم و توجه زیادی به قیمت‌ها ندارم. رسیدن قیمت هر واحد بیت کوین به سطح ۳۵۰۰۰ دلار فقط کمی زمان نیاز دارد.»

هر واحد بیت کوین در زمان نگارش این مقاله ۳۰۵۰۰ دلار معامله می‌شود. ارزش بازار پادشاه رمزارزها نیز طی ۲۴ ساعت گذشته حدود ۱٫۵ درصد کاهش یافته است.

Inmortal همچنین نظر خود را درمورد نحوه‌ی صحیح تشخیص احساسات جمعیت به‌ اشتراک گذاشت. او می‌گوید: «افزایش قیمت و انتشار پست‌های نزولی با تعامل بالا، برابر است با ناباوری؛ در این شرایط مردم به‌دنبال قیمت‌های پایین‌تر هستند و همچنان در حاشیه قرار دارند. از طرفی، افزایش قیمت و انتشار پست‌های صعودی با تعامل بالا، نشان از طمع دارد.»

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات