فروشگاه‌های شیائومی در پرتغال پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را آغاز کردند

جمعه ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۵
مطالعه 2 دقیقه
شیائومی پذیرش بیت کوین، اتریوم و چند ارز دیجیتال دیگر را در فروشگاه می پرتغال آغاز کرده است.

شکی نیست که در دنیای امروزی رمزارزها از اهمیت بالایی برخوردار بوده و در بهترین شرایط خود قرار دارند. برخی از آن‌ها نه‌تنها بسیاری را ثروتمند کرده‌اند، بلکه توانسته‌ا‌‌ند یک روش پرداخت جایگزین را بدون نظارت مستقیم بانک‌ها یا دولت‌ها ارائه دهند. ‌این پیشرفت در زمینه رمزارزها آنقدر زیاد است که حتی برخی از فروشگاه‌های شیائومی شروع به پذیرش بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال موجود کرده‌اند، بنابراین این مسئله به بعضی امکان می‌دهد محصولات مورد علاقه خود را با روشی جدیدی خریداری کنند.

به گزارش xiaomist، درحالی‌که آمازون اخیراً شایعات مربوط به پذیرش رمزارزها را رد کرده، شیائومی اطلاعات مربوط به شیوه‌ جایگزین پرداخت برای خرید محصولات خود را اعلام کرده است. به‌تازگی فروشگاه می پرتغال (Mi Store Portugal)، خرده‌فروش رسمی این شرکت فناوری عظیم چینی، به سمت فعال‌سازی درگاه‌های پرداخت از طریق رمزارزها حرکت کرده است.

در حال حاضر امکان خرید گوشی‌ هوشمند، جاروبرقی، ساعت هوشمند، اسکوتر برقی و سایر دستگاه‌های شیائومی با بیت کوین‌، اتریوم، تتر و دش وجود دارد. به منظور افزودن پشتیبانی از دارایی‌های دیجیتال، شیائومی با ارائه‌دهنده خدمات پرداخت سوئیسی Utrust، که توکن بومی آن نیز توسط فروشگاه می پرتغال پذیرفته می‌شود، همکاری کرده است.

پدرو مایا، مدیر بازاریابی فروشگاه می پرتغال می‌گوید شیائومی، که اخیراً در بازار گوشی‌های هوشمند از اپل و سامسونگ پیشی گرفته، تلاش می‌کند تا با حرکت به سمت رمزارزها، شعار خود را در زمینه ارائه «نوآوری برای همه» برآورده کند:

جای تعجب نیست که شیائومی پرتغال را به عنوان بستری برای پرداخت دارایی‌های دیجیتال انتخاب کرده است، زیرا این کشور به دلیل سیاست مالیاتی خود بهترین کشور اروپایی در زمینه پذیرش رمزارز محسوب می‌شود. سامسونگ، پیشرو در بازار تلفن‌های هوشمند، کیف پول بلاک‌چین را در اوایل سال ۲۰۱۹ معرفی کرد، اما فروشگاه‌های آن هنوز به‌طور مستقیم از رمزارزها پشتیبانی نمی‌کنند.

نظر شما همراهان زومیت درباره پذیرش این شیوه پرداخت توسط شیائومی چیست؟

مطالب مشابه

نظرات