ویندوز ۸ را از کجا دانلود کنیم [بروز شد]

ویندوز ۸ را از کجا دانلود کنیم [بروز شد]

چند روز از انتشار نسخه نهایی سیستم‌عامل ویندوز ۸ می‌گذرد، اما هنوز برخی از کاربران ایرانی نمی‌دانند نسخه نهایی و دست‌کاری نشده ویندوز ۸ را از کجا باید دانلود کنند. در این مقاله به راه‌های خرید، دانلود و کرک ویندوز ۸ اشاره خواهیم کرد. اگر هنوز به دنبال نسخه درست و کامل جدیدترین سیستم‌عامل مایکروسافت می‌گردید، خواندن مقاله را ادامه دهید.

پیش از هر اقدامی، بهتر از کامپیوتر خود را برای نصب ویندوز ۸ آماده کنید بدین منظور ابتدا مقاله «چطور کامپیوتر خود را برای نصب ویندوز ۸ آماده کنیم » را مطالعه نموده و به توصیه‌های آن عمل کنید. سپس فایل اصلی ویندوز ۸ را از وب سایت خود مایکروسافت دانلود کنید.

برای دانلود نسخه اصلی و کامل ویندوز ۸ ابتدا به این صفحه مراجعه نموده و سپس به قسمت انتهای آن اسکرول کنید تا به دو دکمه Get Stared Now برخورد نمایید. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا نسخه ۶۴ بیتی را دریافت و نصب کنید اما اگر بخواهید نسخه ۳۲ بینی را نصب کنید، از طریق همین صفحه می‌توانید اقدام کنید. پس از فشار دادن دکمه سبز رنگ شما به صفحه لاگین مایکروسافت ارجاع داده می‌شوید، در اکانت Live یا Outlook یا Hotmail خود لاگین کنید، اگر هنوز برای خود اکانت مایکروسافت نساخته‌اید، بهتر است همین حالا اقدام کنید، چون در ویندوز ۸ حتما به آن نیاز خواهید داشت.

win8download

پس از ورود به اکانت خود، اطلاعات تکمیلی شامل نام و نام خانوادگی، کشور و زبان، پرسیده می‌شود. از آنجایی که نام ایران در لیست وجود ندارد، مجبور به انتخاب یک کشور دیگر خواهید شد. پس از تکمیل این فرم، دانلود فایل ISO ویندوز ۸ آغاز می‌شود. توجه داشته باشید که برای دانلود ویندوز ۸ از سایت مایکروسافت، باید جاوا برروی سیستم شما نصب باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای دانلود ویندوز ۸ از مرورگر IE استفاده کنید. اگر جاوا برروی کامپیوترتان نصب نباشد دچار مشکل می‌شوید، چون شرکت اوراکل کاربران ایرانی را تحریم کرده و برای دانلود بسته مجانی جاوا باید از فیلتر شکن استفاده نمایید.

اگر این روش دانلود برایتان مشکل است می‌توانید فایل ISO نسخه Pro ویندوز ۸ را که دست‌کاری یا کرک نشده از تورنت دانلود کنید:

دانلود ویندوز ۸ نسخه Pro از پایرت‌بی  نسخه ۶۴ بیتی | نسخه ۳۲ بیتی

پس از دانلود فایل ISO آن را به کمک یکی از نرم‌افزارهای رایت سی دی مانند Power ISO یا نرم افزار مجانی Active ISO Burner استفاده نموده و آن را برروی DVD رایت کنید.

همانطور که می‌دانید برای استفاده طولانی مدت از ویندوز یا باید گواهی معتبر آن را خریداری کنید یا ویندوز را کرک کنید. برای خرید نسخه اصلی به وب سایت مایکروسافت مراجعه کنید اما اگر قصد کرک کردن ویندوز ۸ را دارید خبر بد اینکه هنوز کرک درست و کاملی برای سیستم‌عامل جدید مایکروسافت منتشر نشده است، اما فعلا می‌توانید جدیدترین کرک‌های موقت را از این آدرس دریافت کنید.

کلیه مقالات آموزشی ویندوز ۸ را در آدرس zoomit.ir/win8guide بیابید.

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید