تلویزیون‌های جدید سری فریم سامسونگ از نمایشگر مات بهره می‌برد

 تلویزیون‌های جدید سری فریم سامسونگ از نمایشگر مات بهره می‌برد

تلویزیون‌ فریم جدید سامسونگ با بهره بردن از نمایشگر مات، تماشای آثار هنری و محتوا را بیش از پیش لذت‌بخش می‌کند.

سامسونگ موفق شده به‌تنهایی، تلویزیون‌های سری «سبک زندگی» را تعریف کند؛ تلویزیون‌های موسوم به فریم (The Frame) با طراحی سطح بالا که نسبت به تلویزیون‌های سنتی، یکپارچه‌تر با خانه‌ی شما ترکیب می‌شوند. برای بسیاری از خریداران این تلویزیون‌ها، قابلیت‌هایی مثل ظاهر زیبا، حاشیه‌های قابل تنظیم و توانایی نمایش آثار هنری زمانی که دستگاه خاموش است، اهمیت بالایی دارند. علاوه‌براین کیفیت پخش محتوای HDR در تلویزیون‌های سری فریم، بسیار بالا است.

به گزارش ورج، سامسونگ امیدوار است در سال ۲۰۲۲، تلویزیون فریم را به سطح بعدی برساند و ترفند سالن هنری دیواری خود را متقاعدکننده‌تر از همیشه ارائه دهد. این شرکت اعلام کرده جدیدترین مدل‌های تلویزیون فریم از نمایشگر مات و ضد انعکاس با بافتی شبیه به بوم یا کاغذ بهره می‌برند.

صفحه‌نمایش ضد انعکاس می‌تواند برای مصرف‌کنندگان جذابیت زیادی به‌دنبال داشته باشد. تلویزیون فریم می‌تواند تعادل رنگ سفید و روشنایی آثار هنری را براساس نور محیط تنظیم کند، اما شاید بتوان گفت یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این محصول، تابش خیره‌کننده‌ی صفحه‌ی آن است.

تلویزیون فریم ۲۰۲۲ سامسونگ`

سامسونگ با معرفی یک فیلم ضد انعکاس جدید و سایر اقدامات ضدتابش نور، امیدوار است که تلویزیون‌های جدید فریم، تصاویر هنری و محتوا را باکیفیت‌تر و زنده‌تر نمایش دهند.

فروشگاه آثار هنری سامسونگ در حال‌ حاضر بیش از ۱۶۰۰ اثر را ارائه می‌دهد که دارندگان فریم می‌توانند در سال ۲۰۲۲ در حین مرور این مجموعه، انتظار تجربه‌ی کاربری جدید و دقیق‌تری داشته باشند.

تلویزیون فریم برای سال ۲۰۲۲ در مجموع در هفت مدل با ابعاد مختلف ارائه خواهد شد. این محصول در مدل ۳۲ اینچی تا ۸۵ اینچی دردسترس خریداران خواهد بود. در زمینه‌ی مشخصات فنی، این تلویزیون‌ شباهت زیادی به مدل سال قبل دارد. سامسونگ در فریم جدید خود از نمایشگر 4K HDR و پالت رنگی گسترش‌یافته‌ی کوانتوم‌دات بهره گرفته است. البته این محصول فاقد ویژگی‌های تلویزیون‌های سطح بالا مثل کاهش نور محلی با آرایه‌ی کامل، پشتیبانی از نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتز و موارد دیگر است. سامسونگ از دالبی‌ویژن نیز در این محصول استفاده نکرده است.

اگر کیفیت تصویر در اولویت اصلی شما است، مجموعه‌های سطح بالای نئو QLED سامسونگ (با فناوری مینی LED) گزینه‌ی بسیار مناسبی برای شما خواهد بود. اگرچه تلویزیون‌های فریم برای این هدف تولید نشده‌اند. این محصول و سایر تلویزیون‌های سامسونگ سری سبک زندگی از جمله The Serif، برای افرادی تولید شده است به‌دنبال تصویر باکیفیت و تطابق با دکوراسیون خانه‌شان هستند.

قیمت، اطلاعات عرضه و مشخصات فنی دقیق‌تر برای سری فریم ۲۰۲۲ احتمالاً به‌زودی اعلام خواهد شد.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده