فیلیپس تلویزیون هوشمند مخصوص آشپزخانه معرفی کرد

فیلیپس تلویزیون هوشمند مخصوص آشپزخانه معرفی کرد

فیلیپس تلویزیون هوشمند ۷۷۰۳ را معرفی کرد که به گوگل اسیستنت و اسپیکر ۱۶ وات مجهز است.

یک دستیار صوتی نمی‌تواند به شما در خرد کردن سبزی کمک کند؛ اما می‌تواند به شما بگوید چطور خودتان این‌ کار را انجام دهید. این یکی از دلایلی است که باعث شده فیلیپس گوگل اسیستنت را به تلویزیون اندروید خود اضافه کند. فیلیپس ۷۷۰۳ یک تلویزیون اندروید ۲۴ اینچ است که مخصوص استفاده در آشپزخانه طراحی شده است. اسپیکرهای این دستگاه بلوتوث و ۱۶ وات هستند. همچنین کروم‌کست به‌صورت پیش‌فرض در این تلویزیون تعبیه شده است تا این امکان را فراهم کند که هر وقت اراده کردید، با کمترین زحمت محتوای روی موبایل خود را در نمایشگر تلویزیون مشاهده کنید.

البته قابلیت اصلی این تلویزیون مجهز بودن به گوگل اسیستنت است. این ویژگی کمک می‌کند در مواقعی که دستتان بند است و در حال آشپزی یا شستن ظروف هستید، به‌جای استفاده از ریموت کنترل از فرمان‌های صوتی استفاده کنید. میکروفن این تلویزیون همواره فعال است و فرمان‌های صوتی شما توسط گوگل اسیستنت اجرا خواهند شد. علاوه بر این، می‌توانید وقتی کارتان تمام شد از تلویزیون بخواهید به نت‌فلیکس وصل شود تا سریال مورد علاقه‌ی خود را تماشا کنید. همچنین دو درگاه HDMI برای این تلویزیون در نظر گرفته شده است. در صورتی که علاقه‌مند باشید می‌توانید از این پورت‌ها برای اتصال کنسول بازی یا دستگاه ستاپ‌باکس استفاده کنید.

تلویزیون ۷۷۰۳ فیلیپس اولین دستگاهی نیست که ترکیب نمایشگر و قابلیت‌های هوشمند را ارائه می‌کند؛ اما می‌تواند با قیمت‌گذاری صحیح از دیگران پیشی بگیرد. متأسفانه هنوز اطلاعی از قیمت و محل عرضه‌ی این تلویزیون در دست نیست و برای جزئیات بیشتر باید تا نیمه‌ی دوم سال منتظر بمانیم.

منبع engadget

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید