سدان برقی فوق لوکس جنسیس G80 مدل ۲۰۲۶ معرفی شد؛ باتری بزرگ‌تر و قابلیت‌های بیشتر [تماشا کنید]

شنبه ۹ تیر ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۵
مطالعه 3 دقیقه
نمای سه‌چهارم جلو خودرو برقی جنسیس G80 2026
مدل ۲۰۲۶ جنسیس G80 برقی با طول بیشتر، دامنه‌ی حرکتی بالاتر و ظاهری لوکس رونمایی شد.
تبلیغات

جنسیس از مدل فیس‌لیفت سدان لوکس و برقی G80 رونمایی کرد. G80 جدید فاصله‌ی محوری بیشتری دارد، از باتری‌پک بزرگ‌تری بهره می‌برد و فضای داخلی‌اش با انبوهی از چرم باکیفیت مزین شده است.

جنسیس G80 برقی نسبت‌ به مدل قبلی حدود ۱۳ سانتی‌متر فاصله‌ی محوری بیشتری دارد. این افزایش طول به جنسیس اجازه می‌دهد تا باتری‌پک بزرگتر ۹۵٫۴ کیلووات‌ساعتی را در کف خودرو جای دهد.

جنسیس می‌گوید G80 برقی جدید به‌لطف باتری بزرگ‌تر دامنه‌ی حرکتی حدود ۴۷۵ کیلومتری دارد که نسبت‌ به مدل قبل ۱۱ درصد بهبود یافته است.

جنسیس اطلاعاتی در مورد ابعاد کامل خودرو ارائه نکرده است؛ اما با توجه به افزایش فاصله‌ی محوری، طول کلی خودرو احتمالاً به ۵٫۱۳ متر می‌رسد.

نمای سه‌چهارم جلو جنسیس G80 2026
Genesis
نمای جانبی جنسیس G80 2026
Genesis
نمای عقب جنسیس G80 2026
Genesis

سرنشینان عقب فضای پای بیشتری در اختیار دارند و می‌توانند با استفاده از قابلیت EasyClose درهای خودرو را با فشار یک دکمه ببندند. جلو راننده نمایشگر اولد عریض ۲۷ اینچی قرار دارد که شامل نمایشگر ۱۴٫۵ اینچی برای سیستم‌ اطلاعات‌سرگرمی می‌شود.

نمای داخلی جنسیس G80 2026
Genesis
صندلی‌های عقب جنسیس G80 2026
Genesis

جلو پنجره‌ی خودرو از الگوی G-Matrix جنسیس پیروی می‌کند که در کنار چراغ‌های Micro Lens Array جدید، تزئینات کرومی و رینگ‌های ۱۹ اینچی، ظاهر لوکس و چشم‌نوازی به خودرو بخشیده‌‌اند.

فروش جنسیس G80 برقی جدید از ماه آگوست (مرداد و شهریور) در کره‌ی جنوبی آغاز می‌شود. قیمت خودرو جدید جنسیس از ۷۵٬۶۲۵ دلار آغاز می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات