مدل فیس‌لیفت خودرو کیا EV6 با باتری بزرگ‌تر رونمایی شد

سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
نمای سه‌چهارم خودرو کیا EV6 مدل ۲۰۲۵
کیا مدل جدید کراس‌اوور برقی EV6 را با طراحی جذاب‌تر و آپشن‌های بیشتر معرفی کرد.
تبلیغات

کیا مدل فیس‌لیفت خودرو برقی EV6 را با ظاهری جدید و فناوری‌های پیشرفته رونمایی کرد. EV6 جدید در دو نسخه‌ی استاندارد و GT-Line به‌فروش می‌رسد.

EV6 جدید از نمای جلوی بازطراحی‌شده‌ با چراغ‌ها و سپر جدید بهره می‌برد. ابعاد رینگ‌ها تغییر کرده است و اکنون می‌توان آن‌ها را در نمونه‌های ۱۹ و ۲۰ اینچی سفارش داد.

نمای جلو و عقب خودرو کیا EV6 مدل ۲۰۲۵
Kia

فضای داخلی خودرو نسبت‌ به نمونه‌ی قدیمی تغییر خاصی نکرده و EV6 جدید دارای فرمان سه‌پره و دو نمایشگر است که ظاهری یکپارچه پیدا کرده‌اند.

کیا برای خودرو جدیدش سیستم احراز هویت به کمک اثر انگشت، نمایشگر سربالا (هدآپ) ۱۲ اینچی و آینه‌ی دید عقب دیجیتال در نظر گرفته است.

نمای داخلی خودرو کیا EV6 مدل ۲۰۲۵
Kia

EV6 از کیسه‌های هوای جانبی ردیف دوم و ستون‌های B ضخیم‌تر برای استحکام بیشتر بدنه بهره می‌برد.

موتورهای الکتریکی در مدل جدید صدای کمتری تولید می‌کنند و سواری خودرو با کمک‌فنرهای جدید بهبود یافته است. EV6 جدید از اندروید اتو و اپل کار پلی به‌صورت بی‌سیم پشتیبانی می‌کند.

نمای جانبی خودرو کیا EV6 مدل ۲۰۲۵
نمای سه‌چهارم عقب خودرو کیا EV6 مدل ۲۰۲۵

کیا باتری قدیمی ۷۷٫۴ کیلووات‌ساعتی را کنار گذاشته و آن را با باتری بزرگ‌تر ۸۴ کیلووات‌ساعتی جایگزین کرده است. این باتری با شارژر ۳۵۰ کیلوواتی می‌تواند از ۱۰ تا ۸۰ درصد در ۱۸ دقیقه شارژ شود.

نسخه‌ی برد بلند (Long Range) و دیفرانسیل عقب EV6 می‌تواند حدود ۵۰۰ کیلومتر را با یک‌ بار شارژ طی کند. کیا فعلاً قیمت خودرو جدیدش را اعلام نکرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات