مدل مشکی مات سایبرتراک در خیابان دیده شد

یک‌شنبه ۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۰
مطالعه 1 دقیقه
رنگ مشکی مات سایبرتراک
ظاهراً تسلا توجه ویژه‌ای به علاقه‌مندان رنگ مشکی دارد؛ زیرا سایبرتراک با پوشش مشکی مات در خیابان‌ها دیده شده و اولین رنگ غیر از رنگ اصلی آن است.
تبلیغات

سایبرتراک تسلا بارها با پوشش‌های مختلف دیده شده است. اخیراً نیز تصاویر جالبی از فرانتس فون هولژاوزن، طراح اصلی تسلا، در حال رانندگی با این خودرو به رنگ مشکی مات دیده شده است.

گمانه‌زنی‌های زیادی درباره‌ی این موضوع شده است که تسلا از چه پوشش‌هایی در خودرو سایبرتراک استفاده خواهد کرد. برخی اعتقاد دارند رنگ‌بندی‌های تسلا مدل ۳ و تسلا مدل Y می‌تواند در سایبرتراک نیز استفاده شود.

مشکی مات به‌عنوان روکش انتخاب مناسبی برای پنهان‌سازی هرگونه ایراد احتمالی تولید خواهد بود؛ زیرا اگرچه باقت خودرو نسبتاً اثرانگشت را به‌سرعت جذب خود می‌کند، رنگ‌های صاف احتمالاً نقص‌های جزئی سایبرتراک را پنهان می‌کنند.

ویدئویی که Greggertruck به‌اشتراک گذاشته است، نماهای نزدیکی از مدل مشکی مات سایبرتراک را به‌تصور می‌کشد که یکنواختی پنل‌های بدنه‌ی خودرو در آن کاملاً مشخص است. این ویدئو نشان می‌دهد که تسلا رنگ مشکی مات را جدی گرفته است و احتمالاً چنین رنگی را روانه‌ی بازار خواهد کرد.

ارسال‌کننده‌ی ویدئو که از نزدیک رنگ مشکی مات سایبرتراک را دیده است، اعلام می‌کند که شکاف‌های پنل‌های این خودرو بسیار زیاد است و این یعنی تسلا همچنان باید دقت خط مونتاژش را بیشتر کند.

درحال‌حاضر، نمی‌توان با اطمینان گفت که مدل مشکی مات سایبرتراک روانه‌ی بازار خواهد شد یا خیر؛ اما قطعاً استفاده از این ماده آسان‌تر و ارزان‌تر از رنگ‌های خودروهای معمولی خواهد بود؛ زیرا بیشتر بدنه‌ی سایبرتراک را پنل‌های تخت تشکیل داده‌اند و هیچ انحنای پیچیده‌ای در آن وجود ندارد.

ایلان ماسک قبلاً تأیید کرده بود که سایبرتراک از ۳۰ نوامبر ۲۰۲۳ به‌دست مشتریان خواهد رسید؛ ولی قیمت خودرو مذکور هنوز دقیقاً تأیید نشده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات