ایلان ماسک: با سایبرتراک، «قبر خودمان را کندیم»

پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۵۰
مطالعه 1 دقیقه
Cybertruck / سایبرتراک
ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، امروز در جلسه با سرمایه‌گذاران گفت او و اعضای تیمش با رونمایی سایبرتراک، قبر خودشان را کندند.
تبلیغات

پیکاپ سایبرتراک تسلا در سال ۲۰۱۹ معرفی شد؛ اما تولید به‌دلیل شیوع ویروس کرونا به‌ تعویق افتاد. وعده‌ی تسلا برای پیش‌تولید پیکاپ سایبرتراک در سال ۲۰۲۱ هم کارساز نبود. این بار، حساب کاربری رسمی تسلا در شبکه‌ی اجتماعی ایکس پستی منتشر و تاریخ تحویل سایبرتراک را اعلام کرد.

تسلا، سایبرتراک را ۳۰ نوامبر (۹ آذر) در گیگافکتوری تگزاس آمریکا عرضه خواهد کرد. انتظار می‌رود قیمت خودرو پیکاپ تسلا در رویداد نهم آذرماه این شرکت اعلام شود. تسلا زمان معرفی سایبرتراک، قیمت این محصول را ۳۹٬۹۰۰ دلار اعلام کرده بود.

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا، قصد دارد انتظارات مردم از پیکاپ سایبرتراک را پایین بیاورد. ایلان ماسک گفت: «تسلا می‌تواند ۲۵۰ هزار سایبرتراک را در یک سال تولید کند؛ اما تولید این تعداد از وانت سایبرتراک تا سال ۲۰۲۴ ممکن نیست.»

مدیرعامل تسلا تأیید کرد که بیش از یک میلیون نفر پیکاپ سایبرتراک را پیش‌خرید کرده‌اند. او گفت: «با معرفی سایبرتراک قبر خودمان را کندیم.» ثروتمندترین فرد جهان اضافه کرد: «سایبرتراک محصولی خاص است و هر چند وقت یک‌بار عرضه می‌شود. تولید انبوه محصولاتی مانند سایبرتراک دشوار است.»

در چند ماه گذشته، پیکاپ‌های تسلا با برچسب RC در جاده‌ها برای آزمایش ظاهر شده‌اند. تسلا قبلاً گفته بود که پیکاپ سایبرتراک در تابستان سال ۲۰۲۳ تولید محدودی خواهد داشت و تولید انبوه آن از سال ۲۰۲۴ آغاز خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات