میتسوبیشی پاجرو اسپرت 2020 رونمایی شد

جمعه ۴ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۷
مطالعه 3 دقیقه
شاسی‌بلند میتسوبیشی پاجرو اسپرت ۲۰۲۰ به‌تازگی با فناوری‌ها و ظاهر جدید معرفی‌شده است.
تبلیغات

سومین نسل از میتسوبیشی پاجرو که در برخی کشورها به نام مونترو اسپرت یا شوگان اسپرت فروخته می‌شود، در سال ۲۰۱۵ عرضه شد. بنابراین، اکنون موقعیت مناسبی بود تا شاسی‌بلند میتسوبیشی پاجرو یک فیس لیفت جدید را تجربه کند.

میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت

مدل قبلی پاجرو از طراحی برجسته‌ای در قسمت جلو بهره می‌برد که ظاهر خودرو را به‌خوبی نمایش می‌داد؛ اما با فیس لیفت جدید، اکنون از طراحی به‌روزرسانی‌شده‌ی ملقب به «سپر دینامیک» بهره می‌برد که پیش‌تر در میتسوبیشی اکلیپس کراس هم دیده‌شده بود. می‌توان گفت که ظاهر پاجرو، تا حدود زیادی به پیکاپ تریتون L200 شباهت دارد.

میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت

در داخل کابین خودرو برای سیستم سرگرمی و اطلاعات فنی خودرو، از نمایشگر ۸ اینچی استفاده‌شده است. مدل جدید پاجرو اکنون لوکس‌تر از مدل قبلی به‌نظر می‌رسد و از تودوزی جدید بهره می‌برد. سرنشینان عقب هم‌اکنون از خروجی جداگانه‌ی تهویه هوا و درگاه USB بهره می‌برند. برای بازکردن در صندوق از سیستم بدون دست استفاده‌شده و برخی از ویژگی‌های خودرو از طریق تلفن همراه قابل کنترل هستند.

میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت
میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت
میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت
میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت

سیستم‌های ایمنی به‌کاررفته در میتسوبیشی پاجرو هم به‌روزرسانی شده‌اند و مدل جدید این خودرو اکنون از ویژگی‌هایی همچون تعویض مسیر و هشدار خروج از پارک بهره می‌برد. در مدل‌های چهار چرخ متحرک (4WD)، دکمه‌ای برای تنظیم حالت آفرود هم وجود دارد.

میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت

طراحی متفاوت کنسول وسط و فضای درنظر گرفته‌شده در پنل میانی، از دیگر تغییرات کابین خودرو هستند. میتسوبیشی پاجرو اسپرت ۲۰۲۰، از پیشرانه‌ی مشترک با مدل تریتون بهره می‌برد که ۲.۴ لیتر حجم دارد. این پیشرانه‌ی ۴ سیلندر، قادر به‌تولید ۱۷۸ اسب‌بخار قدرت و ۴۳۰ نیوتن‌متر گشتاور است. انتقال قدرت هم توسط جعبه‌دنده‌ی ۸ سرعته‌ی اتوماتیک انجام می‌گیرد.

میتسوبیشی پاجرو فیس لیفت

میتسوبیشی هم اکنون تولید و فروش مدل پاجرو اسپرت ۲۰۲۰ را در تایلند آغاز کرده است.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات